Advert

Terör belası yok edilecek

TEMAD Adana Şube Başkanı Ali Ayyıldız, “Türkiye’yi terörle dizayn etmek isteyenler hedefine ulaşamayacak” dedi

Terör belası  yok edilecek
Terör belası  yok edilecek

TERÖRÜN BELİ KIRILDI
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Adana Şube başkanı Ali Ayyıldız, Türk Silahlı Kuvvetlerinin yürüttüğü etkin mücadele sonucu terörün belinin kırılma noktasına geldiğini söyledi. Ayyıldız, “İnanıyoruz ki yakın zamanda Türkiye terör belasından tamamen kurtulacaktır” dedi.
TÜMGENERAL İLBAŞ’TAN ZİYARET
Adana Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Adana Şubesi’ne iade-i ziyarette bulundu.
Tümgeneral Hacı İlbaş, 17 Ekim Dünya Astsubaylar günü kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, TEMAD Adana Şube Başkanı Ali Ayyıldız, Başkan Yardımcısı Duran Fırat, Yönetim Kurulu Sekreteri Ercan Gökdal, Muhasip Üye Ahmet Yaşar, Yönetim Kurulu üyeleri, Mehmet Akıllı, Sefa Topal, Alaaddin Kurtoğlu ve TEMAD üyeleriyle bir araya geldi. Ziyarette, emekli personellerin sivil hayata entegre olabilme çabaları, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri görüşüldü, askerlik anıları paylaşıldı.
ÜYE SAYILARI ARTTI
TEMAD Adana Şube Başkanı Ali Ayyıldız, yeni yönetimin iş başına geldiği günden bu yana yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. İşe öncelikli olarak üye sayısını artırmakla başladıklarını dile getiren Ayyıldız, “Kısa sürede derneğimizin üye sayısını arttırdık. Dernek yönetimi olarak düzenlediğimiz etkinliklerle üyelerimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmeye çalışıyoruz. Sadece üyelerimizin değil çevremizde bulunan ihtiyaç sahiplerinin de yanında olmaya da çalışıyoruz” dedi.  Ziyarette aktif görevlerinde özel birliklerde görev alan üyeler de olunca, ülke gündemi ve terörle mücadeleye ilişkin konular da gündeme geldi.
Ziyaretin ardından Başkan Ayyıldız, günün anısına Tümgeneral İlbaş’a plaket takdim etti.
HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIZ
TEMAD Adana Şube Başkanı Ali Ayyıldız, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada,  Tümgeneral Hacı İlbaş’ı derneklerinde ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi.
İlbaş’ı derneklerinin çalışmaları hakkında bilgilendirdiklerini belirten Ayyıldız, ziyarette terör konusunun da görüşüldüğünü dile getirdi. Terörle mücadelede kararlılık vurgusu yapıldığını belirten Ayyıldız, “Emekli astsubaylar olarak, bu ülke için her zaman göreve hazır olduğumuzu ilettik” ifadelerini kullandı. Terörün nereden gelirse gelsin insanlık suçu olduğunu belirten TEMAD Adana Şube Başkanı Ayyıldız, “Türk Silahlı Kuvvetleri’nin kararlı mücadelesi terörün belini kırma noktasına getirdi. İnanıyoruz ki yakın zamanda Türkiye, terör belasından tamamen kurtulacaktır. Türkiye'yi terör örgütleri üzerinden dizayn etmek isteyenler hesaplarını bugüne kadar bir çok kez değiştirmek zorunda kaldılar, bundan sonra da defalarca değiştirmek zorunda kalacaklar" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Saldırgan tutuklandı
Saldırgan tutuklandı