Advert

Muhtarlar Günü dolayısıyla Türkiye Muhtarlar Derneği Üyeleri, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ederek Hüseyin Sözlü yazılı bir mühür takdim ettiler
"HALKA EN YAKIN
SEÇİLMİŞLERSİNİZ"
Türkiye Muhtarlar Derneği Üyeleri, Muhtarlar Günü dolayısıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'yü ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında Başkan Sözlü, demokratik kültürün her zeminde hakim olması için muhtarların önemli olduğunu, muhtarlıkların halka en yakın noktalar olduğunu belirti.
"ADANA'NIN MÜHRÜ
BAŞKAN SÖZLÜ'NÜN"
Adana Büyükşehir Belediyesi olarak halkın oylarıyla, en tabandan seçilen muhtarları belediye ve halk arasında köprü olarak gördüklerini ifade eden Başkan Hüseyin Sözlü'ye, Türkiye Muhtarlar Derneği tarafından ismine yaptırılmış bir mühür takdim edildi. Heyet, mührü takdim ederken "Adana'nın mührü sizindir Başkanım" dediler.
"BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ"
Başkan Sözlü, mührü vurmak için istediği boş kağıdın üzerini şu sözlerle doldurarak muhtarlara teşekkür ederek anlamlı günlerini kutladı:
"Cumhuriyet'in kurucu ilkelerine sadık, demokratik kültürün ülkemizde hakim olmasını arzulayan bir belediye başkanı olarak inanarak ifade ediyorum ki muhtarlarımız demokrasinin vazgeçilmezidir. Onlar belediye ve halk arasında köprü vazifesi gören bizim çözüm ortaklarımızdır. Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yürüttüğümüz hizmetlerimizde muhtarlarımızın düşünceleri ve yönlendirmeleri bizim için her zaman değerlidir.
Birlikte daha güçlüyüz!"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Saldırgan tutuklandı
Saldırgan tutuklandı