Advert

AK Parti’ye katılımlar devam ediyor

AK Parti'ye katılımlar her geçen gün artarak devam ediyor.

AK Parti’ye katılımlar devam ediyor
AK Parti’ye katılımlar devam ediyor

İktidarda olduğu 16 yıl içerisinde hayal bile edilemeyen sayısız hizmetleri başaran AK Parti'ye olan hakkın teveccühü artarak devam ediyor. AK Parti Adana Gençlik Kolları'nın yapmış olduğu çalışmalar neticesinde içerisinde gençlerin ağırlıkta olduğu grup, AK Parti İl Başkanlığı'na gelerek üyelik kaydını yaptı.
Toplantı salonunda yapılan katılımda konuşan İl Başkanı beylikdüzü escort Fikret Yeni, "Sizlerin katılımı bizlere büyük bir güç veriyor. Ülke ve coğrafya olarak zor bir süreci yaşıyoruz. Bu süreçte mensubu olduğunuz partiyi bir siyesi parti olarak değil bir dava olarak görmenizi istirham ediyorum. Ülkemize yıllardır büyük hizmetler vermiş ve bundan sonra vermeyi hedefleyen siyesi liderin arkasında duracaksınız. Bunu yaparken hep beraber omuz omuza, yeri geldiğinde birbirimize omuz vermek, yeri geldiğinde el ele tutuşmak, yeri geldiğinde kol kola girmek suretiyle inşallah bu yolda sizlerin katkısını yanımızda hissetmek istiyoruz. Bugün buraya gelerek bu idarenizi ortaya koydunuz. Allah hepinizden razı olsun" dedi.
Katılımların gruplar halinde devam ettiğini belirten İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler de, gençlik kolları olarak çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ve katılımların bundan sonra da devam edeceğini söyledi.  zAK Parti’ye üye olan vatandaşlara İl Başkanı Fikret Yeni, İl Kadın Kolları Başkanı Sevil Can ve İl Gençlik Kolları Başkanı Alper Güler tarafından parti rozeti takıldı.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sarıçam kozanlılar...     2017-12-13 AKP SARIÇAM BELEDİYE BAŞKAN ADAYIMIZ KOZANLI AKP KURUCU BAŞKANIMIZ DURMUŞ ALİ YILDIZ...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne cinneti: 3 çocuğunu keserek öldürdü
Anne cinneti: 3 çocuğunu keserek öldürdü
Şehidimizi uğurladık
Şehidimizi uğurladık