Advert

Çözün bu işi tarih yazsın sizi

Demirspor Tesislerinin bulunduğu arazinin kulübe devri gerçekleşirse, mevcut yöneticilerin yanı sıra yardımcı olacak politikacılara kadar birçok isim Demirspor tarihine geçecek

Çözün bu işi tarih yazsın sizi
Çözün bu işi tarih yazsın sizi

 SORUNLARINI ANLATTILAR
TFF 1. Ligde mücadele eden kulüplerin başkanları Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’la bir araya geldi, sorunlarını iletti. Çoğu zor durumda olan, ödenemeyen borçlar nedeniyle puan silme cezalarıyla karşılaşan kulüplerin sorunları hangi ölçüde çözümlenebilir kuşkusuz ki zaman gösterecek.
ARAZİ KULÜBE
DEVREDİLSİN
Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu da, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüştü ve bir takım beklentilerini dile getirdi. Başkan Gökoğlu’nun özellikle istediği bir konu var ki eğer gerçekleşirse, Demirspor’un kurtuluşu olacak nitelikte önemli. Gökoğlu, Demirspor Tesisleri’nin yerinin hazineden kulübe devredilmesini istedi.
BAKAN  BAK,
İLGİLENECEĞİNİ BELİRTTİ  
Gençlik ve Spor  Bakanı Osman Aşkın Bak da, tesislerin hazineden Adana Demirspor’a geçmesi için ilgileneceği sözünü verdi. Tabi bu talep hangi ölçüde yerine getirilebilir ya da olabilirliği nedir önümüzdeki günlerde netleşecek. Ancak bir gerçek var ki tesislerin bulunduğu  arazinin devri yıllardır özlem duyulun bir istek.
HERKESE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR
Bu nedenle Tüm Adana Milletvekilleri, kentin üt düzey yöneticileri, sivil toplum örgütleri, dernekler, taraftar oluşumları ve ilgili birçok kesimin bu konuya duyarlı olması lazım. Özellikle AK parti Adana Milletvekillerinin yaklaşım tarzları tesislerin devrine yönelik çıkabilecek problemlerin aşılmasına katkı sağlayacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anne cinneti: 3 çocuğunu keserek öldürdü
Anne cinneti: 3 çocuğunu keserek öldürdü
Şehidimizi uğurladık
Şehidimizi uğurladık