Advert

İYİ Parti’den davet

İYİ Parti’den davet
İYİ Parti’den davet
Haberin videosu için tıklayın!

İYİ Parti Adana’da 15 ilçede teşkilatlanmasını tamamladı. İl Başkanı Dr. Metanet Çulhaoğlu, bugün saat 10.00’da Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde il yönetimi ve ilçe başkanlarının tanıtılacağını belirterek, “Partili, partisiz tüm vatandaşlarımız toplantımıza davetlidir” dedi.
“KORKU DAĞLARI SARDI”
İl Başkanı Çulhaoğlu yaptığı açıklamada, “İYİ Parti Büyük bir sinerji yarattı. Henüz yeni kurulan bir parti olmamıza rağmen korku dağları sardı. Bu söz Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in Sivas’ta yaptığı bir konuşmadandır. Genel Başkanımız ülke genelinde nereye giderse gitsin coşkuyla, sevgi seliyle karşılanmaktadır. Bu da bizleri daha da yüreklendirmektedir” dedi.
“İYİ PARTİ BAŞARACAK”
25 Ekim’de kurulan partilerinin kurulduğundan itibaren ilkeli duruşuyla, mücadelesiyle örnek olduğunu belirten Çulhaoğlu, “İYİ Parti, iyilerle yola çıkan bir partidir. İYİ Parti cesurların partisidir.  İYİ Parti bu işi başaracaktır. Buna inancamız tamdır.  Memleketimizi tüm olumsuzluklardan kurtaracağız. İYİ Parti, onurlu aydın kişilerin, halkın partisidir” diye konuştu.
“HEDEFİMİZ İKTİDAR”
Adana’da 15 ilçede teşkilatlanmalarını tamamladıklarını belirten İl Başkanı Çulhaoğlu, “Hedefimiz Türkiye genelinde olduğu olduğu gibi; Adana’da da birinci parti olmaktır. 25 Aralık Pazartesi günü saat 10.00’da Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi’nde yapılacak basın toplantımızda il yönetimimiz ve ilçe başkanlarımız kamuoyuna tanıtılacaktır. Partili partisiz tüm vatandaşlarımız davetlidir” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kan verdiler, ‘kankardeş’ oldular
Kan verdiler, ‘kankardeş’ oldular
Şiddet mağduru çocuklara devlet sahip çıktı
Şiddet mağduru çocuklara devlet sahip çıktı