Advert

Moralsiz Şimşek A.Gücü karşısında

Ligde kalma primi eksik ödendi, Mavi lacivertli futbolcular son maçtan önce de ekonomik sıkıntıyla yüzleşti

Moralsiz Şimşek  A.Gücü karşısında
Moralsiz Şimşek  A.Gücü karşısında Nevzat UÇAK

ŞİMŞEK, ŞAMPİYONA KARŞI

Adana Demirspor Süper Lig’e yeniden yükselen Ankaragücü’ne konuk oluyor. Ankara 19 Mayıs Stadındaki karşılaşma saat 19.00’da başlayacak. Ankaragücü maç öncesinde de kupasını alacak. Mavi lacivertliler de sezonunu son maçına  genç oyuncuların da yer alacağı kadrosuyla  çıkacak.

EKONOMİK KRİZ SÜRÜYOR

Bu arada Adana Demirspor’da krizler tükenmiyor. Lig sona erdi, kabus bitti ama ekonomik sıkıntılara bağlı krizler devam ediyor. Futbolculara toplamda bir milyon lira prim vaadi tam olarak yerine getirilemedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, 500 milyon lirayı gönderdi ama yönetim kurulu kendine düşen  ödemedi.

600 BİN LİRA ÖDENDİ

İmam Gazali Hıradağı’nın yüz bin lira katkı koymasıyla futbolculara 600 bin lira prim dağıtıldığı belirtildi. Geriye kalan miktarın nasıl ve ne zaman ödeneceğine yönelik herhangi bir açıklama yapılmadı. Bu gelişme ligde kalmanın sevincini yaşayan futbolcularda burukluğa yol açtı.

UĞUR HOCA UYARMIŞTI

Teknik Direktör Mustafa Uğur da, primler dağıtılmazsa sıkıntı olacağını futbolcuların kulübe olan güvenlerini sarsılacağına yönelik mesaj vermişti.  Taraftarlar da Uğur’la aynı görüşte birleşiyor. Mavi lacivertli taraftarlar, verilen sözlerin tutulmayışının Demirspor’un niteliğini zayıflattığını düşünüyor.

DEMİRSPOR ZARAR GÖRÜYOR

Bu tutumun futbol dünyasında duyulacağı ve takıma transfer edilecek  oyuncuların “acabalarla”  dolu düşünceler içerisine gireceklerinden endişe ediliyor.  Hatta tranfserle yapılan görüşmelerde bile bu prim sıkıntısının gündeme taşınabileceği öngörüsü hakim. O nedenle taraftarlar, primini eksik kalan kısmının futbolculara ödenmeni istiyor.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor