Advert

“Halkınızın heyecanı bizi iktidara taşıyacak”

İyi Parti İl Başkanı Boyvadaoğlu, iktidara geleceklerini ve hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacaklarını söyledi

“Halkınızın heyecanı  bizi iktidara taşıyacak”
“Halkınızın heyecanı  bizi iktidara taşıyacak” Nevzat UÇAK

İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu,” Kahramanmaraş ve Mersin İl binalarının açılışına katılıp, coşkuyla, heyecanla Genel Başkanımız Meral Akşener’i alkışlayan on binlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz “ dedi. Başkan Boyvadaoğlu, “Partimiz İktidar, Genel Başkanımız Meral Akşener, Cumhurbaşkanı olacak. Tek adam zihniyeti değil, demokrasinin temeli olan demokratik Parlamenter Sistemle ayırım yapılmadan Büyük Türk Milletine 80 milyon vatandaşımıza hizmetlerin en güzeli verilecektir” diye konuştu.

“ BAĞIMSIZ TÜRKİYE KURULACAK “

“Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları Cumhuriyeti kurduklarında tüm ülkede ‘Bağımsız Türkiye’ sesleri yükseliyordu.  İyi Parti olarak bu duygu ve düşüncelerle yola çıktık. Genel Başkanımız Akşener’ in Türkiye genelindeki il binalarımızın açılışlarını yaptığı yerler, miting alanına dönüşüyor. Bu heyecan bizleri hedefimize ulaştıracaktır. İktidar ve küçük ortağı yaptıkları ittifakı unutarak bizim ittifakımızı eleştiriyor. Bunlar korkunun eseri bunlar bizlerden korkuyor.”

“İNSANLARIN SİNİR SİSTEMİ BOZULDU” 

“Genel Başkanımızı Akşener’in, ‘Sayın Erdoğan İnsanlarımız yorgun, bıkkın. Bu insanları sen bu hale getirdin.  Partine oy vermeyenleri hain, münafık ilan ediyorsun. Artık yoruldun ve bu ülkeye yük olmaya başladın. Dış politikada, eğitimde, yaşanan tüm olumsuzluklarda sen varsın. Yeter artık! Gençlerin üzerinde yüksün, ekonomiyi bilmiyorsun. İnsanların sinir sistemini bozdun” sözlerine katılmamak mümkün mü? ‘ Sonuna kadar Genel Başkanımızın yanındayız. İyi Parti İktidar, Meral Akşener Cumhurbaşkanı olacak.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 “Meclis üyeleri ön seçimle belirlensin”
“Meclis üyeleri ön seçimle belirlensin”
 Meslek aşkı beni ayakta tutuyor
Meslek aşkı beni ayakta tutuyor