Advert

“Partimin emrindeyim”

CHP Kongre üyesi ve işadamı Hasan Aslan, “Ne görev verilirse yapmaya hazırım” dedi

“Partimin  emrindeyim”
“Partimin  emrindeyim” Nevzat UÇAK

CHP Kongre Delegesi Hasan Aslan, 24 Haziran seçimlerine gidilirken  partisinin emrinde olduğunu söyledi. ” Çok genç yaşlardan bu yana siyasetin içindeyim ve ülkemin geleceği için mücadele ediyorum” diyen Aslan, “Kardeşliğin, barışın ve huzurun tesisi için bu güne kadar her türlü fedakarlığı yaptım yapmaya da devam edeceğimi beni tanıyan dostlarım çok iyi bilirler” diye konuştu.  

“DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”
“Siyasette ve yaşamımın her alanında olmazsa olmazım, kazanılanın eşit paylaşılması yani emeğin mutlaka hak ettiği karşılığı bulmasıdır. Beni tanıyan her kes bilir ki, partim ve inandığım ilkelerim uğruna hiç bir şey beklemeden, eğilmeden, bükülmeden, dolanmadan üzerime düşen görevi bu güne kadar karşılıksız yapmış biriyim. Bu zor günlerde daha fazlasını yapmak zorundayım, zorundayız.”

“HER TÜRLÜ GÖREVE HAZIRIM”

“24 Haziran 2018’de yapılacak seçimlerinde, AKP'nin ülkemizi düşürdüğü bu kötü durumdan kurtarmak için mücadele etmek dururken ‘ben ne olacağım değil ülkem ne olacak’ demenin zamanıdır. Böyle bir ortamda Milletvekili olmaktan öte partimizin ve halkımızın, ülkemizin zaferi çok daha önemli. Bu süreçte partimin bana vereceği görev  ne olursa canla başla çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.”  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor