Advert

Beko’nun ödülü ihtiyaç sahibine verildi

Beko’nun 15. kez düzenlediği ‘Yılın Annesi’ yarışmasının sonuçları belli oldu. Adana’da yılın annesi Gönül Çelikbağ seçildi. Eşinin bir bacağı olmayan Çelikbağ, kısa bir süre önce evinde çıkan yangında bütün eşyalarını kaybetmişti.

Beko’nun ödülü ihtiyaç sahibine verildi
Beko’nun ödülü ihtiyaç sahibine verildi Nevzat UÇAK

HABER: YENER EKİNCİ

BÖLGE - Beko’nun seçmelerini bayileri aracılığıyla 20 ilde ve toplam 31 noktada gerçekleştirdiği,
geleneksel ‘Yılın Annesi’ yarışması sonuçlandı. Adana’da yılın annesi ödülüne hak kazanan Gönül Yeşilbağ’a; Seyhan İlçesi, Sümer Mahallesi, İbo Osman Caddesi üzerinde bulunan ‘Eren Öztürk Beko Bayisi’nde düzenlenen törenle,  BEKO D80 HP Kurutma Makinası hediye edildi. Törende,  BEKO Bölge Pazarlama Sorumlusu Hasan Sudi Karata, Beko Bayi Yönetmeni İlhan Güngör, Firma Sahibi Eren Öztürk, birer konuşma yaparak yılın annesi seçilen Gönül Çelikbağ’ı kutladı. Böyle bir ödüle layık görülmekten son derece mutlu olduğunu söyleyen Gönül Çelikbağ da BEKO’ya teşekkür etti.

YANGINDA HER ŞEYİNİ KAYBETMİŞTİ

15 gün önce çıkan evinde çıkan yangın sonrası evinde her şeyini kaybeden, eşinin bir bacağı olmayan Gönül Çelikbağ’ı yılın annesi olarak seçtiklerini ifade eden Beko Bayii Sahibi Eren Öztürk ise, ”Beko’nun destekleriyle BEKO D80 HP Kurutma Makinası hediye ettik. Kendisine Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı Günay Şahin aracılığı ile ulaştık” dedi. İş yerini bir süre önce hizmete açtıklarını ifade eden Eren Öztürk, resmi açılışlarını Anneler Günü’nde yaptıklarına dikkat çekerek, “Anneler Günü gibi çok anlamlı bir günde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Annelerimizin kampanyalarımızdan faydalanmalarını sağlamak istedik’’ dedi.   

YILIN ANNESİ NASIL SEÇİLDİ?

2004 yılından beri organizasyonunu Beko’nun üstlendiği ‘Yılın Annesi’ seçmelerine, gerçekleştirildiği illerde gerek bayiler, gerekse tüketiciler tarafından büyük ilgi gösteriliyor. ‘Yılın Annesi’ organizasyonunda yer almak isteyen adaylar, bulundukları ildeki Beko bayilerine giderek burada bir anket formu dolduruyor ya da tanıdıkları tarafından aday gösteriliyor. Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, vali, belediye başkanı, emniyet müdürü gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan Yılın Annesi Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendiriliyor ve her il için ‘Yılın Annesi’ seçiliyor

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor