Advert

“Türkiye ancak Akşener’le kurtulur”

İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olan Günseli Şaşmaz, Türkiye’nin kurtuluş reçetesinin Akşener’de olduğunu söyledi

“Türkiye ancak  Akşener’le kurtulur”
“Türkiye ancak  Akşener’le kurtulur” Nevzat UÇAK

AKTİF SİYASETTE ROL ALDI

İyi Parti’den milletvekili olmak isteyen aday adayları arasına Günseli Şaşmaz da katıldı. 1994 yılından bu yana aktif olarak siyasetle uğraşan Şaşmaz, aynı zamanda İyi Parti Adana teşkilatının kurucu üyeleri arasında yer alıyor. “Türkiye’nin kurtuluşu için kadın eli değmesi gerekiyor” sözleriyle Genel Başkan Meral Akşener’e desteğini dile getiren Günseli Şaşmaz, “ İyi Parti iktidar, Akşener Cumhurbaşkanı olacak” dedi.

ÜLKE KRİZLERLE YAŞIYOR

Dış politikadan, yoksullukla mücadeleye kadar birçok konuda Türkiye’nin sorunlarla boğuştuğunu vurgulayan İyi Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Günseli Şaşmaz, “Türkiye ekonomik krize girmiş durumda. Ortadoğu bataklığına çekiliyoruz, Avrupa ile ilişkilerimiz koptu. Milyonlarca insan açlık sınırının altında yaşıyor. Ve bu iktidar devam ettiği sürece, yarınlara da umutla bakamaz hale geleceğiz” diye konuştu.

 “MUTLAKA İYİ’LER KAZANACAK ”

Millet İttifakı’nın Türkiye’ye demokrasi dersi verdiğini de belirten Günseli Şaşmaz, “İyi Parti’yi seçimlere sokmak istemeyenler boylarının ölçüsünü aldı. Genel Başkanımız Sayın Akşener bir kaç saat içerisinde gereken imzayı topladı ve aday oldu. Atılan her imza aslında milyonlarca insanımızın bize karşı duyduğu güvenin simgesi. Bizler halkımızla çıktığımız bu yolda, yalnız yürümeyeceğimizi biliyoruz. Eninde sonunda iyiler kazanacak. İyi Parti Türkiye’ye iyi gelecek” dedi.

GÜNSELİ ŞAŞMAZ KİMDİR?

Adanalı çiftçi bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Günseli Şaşmaz, evli ve iki çocuk annesi. 1994 yılında aktif olarak Doğru Yol Partisi’nde başladığı siyaset hayatını bir dönem MHP saflarında sürdürdü. Ekonomi ve organizasyon konularında uzmanlığı bulunan Günseli Şaşmaz, İYİ Parti Adana teşkilatının kurucu üyeleri arasında yer aldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya’da 1 milyar kişi  açlık sınırında yaşıyor
Dünya’da 1 milyar kişi açlık sınırında yaşıyor
Kent turizmine  ‘Lezzet’ katkısı!
Kent turizmine ‘Lezzet’ katkısı!