Advert

Belli oluyor Başkan!

Adana Demirspor 2. Başkanı Hıradağı, bu yılki yönetimde yer alan isimlerin hatalar yaptıklarını kabul etti, “Tek başlılık fayda sağlamadı” ifadesini kullandı

Belli oluyor  Başkan!
Belli oluyor  Başkan! Nevzat UÇAK

36 MİLYON LİRA BORÇ

2. Başkan İmam Gazali Hıradağı, Adana Demirspor’un şu anki toplam borcunun yaklaşık olarak 36 milyon lira olduğunu söyledi. Bu yıl 26 milyon lira harcandığını belirten Hıradağı, paranın 16 milyon lirasının yönetimce verildiğini 10 milyon liranın ise geri dönüşümsüz olarak kulübe geldiğini belirtti. 

“KİMSEYE ÇIKAR SAĞLAMADIK “

Adana Demirspor 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, sezonunu değerlendirmesini yapmak ve soruları yanıtlamak üzere kameraların karşısına geçti. Dört sezondur yönetimde görev aldığını belirten Hıradağı, “Yanlış tranfserler yapılmıştır ama bilerek, isteyerek Demirspor’un beş kuruşunu kimseye yedirmedik” dedi.

“BAŞKAN ADAYI DEĞİLİM”  

Adana Demirspor’u istenilen yerlere getiremedikleri için üzgün olduğunu dile getiren 2. Başkan Hıradağı, “Ağlayacak halimize sevindik. Demirspor’u buraya getirmemeliydik. Taraftarımızdan tüm camiamızdan şahsım adına özür diliyorum. Başkan adayı değilim. Çok da isterim ama ailem izin vermediği için aday değilim” diye konuştu.

“KADROYU GÖKOĞLU DAĞITTI “

Sezon başında Başkan Mehmet Gökoğlu’nun eski kadrodan kimseyi takımda tutmak istemediğini belirten Hıradağı, iskelet kadro kalmayınca daha fazla transfer yapıldığına dikkat çekti. 2. Başkan Hıradağı, isim vermedi ama tek başlı yönetim olunca yanlış kararlar alınabildiğine de vurgu yaptı.

 PERSONELİN 5 AYLIK ALACAĞI VAR

Demirspor personelinin 5 aylık maaşlarının içeride olduğuna yönelik soruları da yanıtlayan 2. Başkan İmam Gazali Hıradağı, “  Yönetimle 5 maaşların hepsini vermek istedik ama olmadı. İkiye düştük yine olmadı. Sonunda bugün birer maaş yatırabileceğiz. Yönetimin topladığı paranın üstünü ben tamamladım” dedi.

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te