Advert

BJK Futbol Okulu yeni yıldızlar yetiştiriyor

Adana’da faaliyet gösteren Beşiktaş Futbol Okulu öğrencileri, her açıdan ahlaklı bireyler olarak hayata hazırlanıyor

BJK Futbol Okulu  yeni yıldızlar yetiştiriyor
BJK Futbol Okulu  yeni yıldızlar yetiştiriyor Nevzat UÇAK

Adana’da faaliyet gösteren Beşiktaş Futbol Okulu’nda tamamı spor akademisi mezunu olan profesyonel hocalarla 300 öğrenciye futbol eğitimi veriliyor. Amatör kümede Kartalspor olarak da 9 kategoride mücadele eden Beşiktaş Futbol Okulu öğrencileri, aldıkları eğitimleri pratik olarak da uygulama imkanı buluyor.

300 ÖĞRENCİ EĞİTİM ALIYOR

5-17 yaş arası öğrenci grupları ve aileleri futbol okulundan kendilerine gösterilen ilgiden bir hayli memnunlar. Baş antrenör Anıl Uzunca, Yardımcı antrenörler Şenol Yıldızdoğan, Emre Dönderici, Hakan Engin, Ersin Efeoğlu ve İsmail Küçükbayram, 300 öğrenciye futbolun inceliklerini öğretmeye çalışıyorlar.

“AHLAKLI SPORCULAR YETİŞTİRİYORUZ”

Baş antrenör Anıl Uzunca , “Amacımız ahlaklı yetenekli öğrencileri Türk futboluna kazandırmak. Tüm hocalarımızla büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Bunun yanı sıra Amatör kümede Kartalspor olarak 9 kategoride müsabakalara katılıyoruz. Siz de takdir edersiniz ki böyle bir yükün altından kalkmak zor iş. Biz yılmadan, usanmadan çalışıp ahlaklı ve yetenekli gençleri Türk futboluna kazandırmak için mücadele veriyoruz” dedi.

AİLELERE RAPOR SUNULUYOR

Futbol okulunda görev yapan hocalar, öğrencilerle yakından ilgilenip Onların gelişimleriyle ilgili hazırladıkları raporları sürekli aileleriyle paylaşıyorlar.  Öğrencilerin sağlıkları ve beslenmeleri konusunda velilere uyarılarda bulunarak tam bir uyum içerisinde eğitimler sürdürülüyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan  odaklı yönetim için varım
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan odaklı yönetim için varım
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi