Advert

“Gelişmeleri takip ediyorum”

Adı kulislerde konuşulan ancak henüz adaylığıyla ilgili bir açıklama yapmayan Sedat Sözlü, Bölge Gazetesi’ni ziyaretinde, süreci takip etmeye devam ettiğini söylemekle yetindi

“Gelişmeleri  takip ediyorum”
“Gelişmeleri  takip ediyorum” Nevzat UÇAK

SEDAT SÖZLÜ’DEN ZİYARET

Adana Demirspor Eski Başkanı Sedat Sözlü, Bölge Gazetesini ziyaret etti.  Kongre öncesinde adı kulislerde konuşulan ancak adaylığıyla ilgili bir açıklama yapmayan Sözlü, gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi. Adana Demirspor’un her açıdan istenilen yere gelmesi için elinden ne geliyorsa gereken desteği yapmaya devam edeceğini belirten Sözlü, adaylık konusunda bir şey söylemesinin mümkün olmadığını süreci takip ettiğini belirtti.

“YİNE DESTEK SAĞLARIM”

Altınordu maçı öncesinde takıma prim desteğinin sağlanmasında öncülük edip, futbolcularla da görüşerek moral veren Sedat Sözlü, “Demirspor’un eski başkanı olarak görevimi yaptım, şimdi olsun elimden ne geliyorsa yine yardımcı olurum” dedi. Adana Demirspor’un kesinlikle yönetimsiz kalmasının mümkün olmadığına da vurgu yapan Sedat Sözlü, adaylığıyla ilgili değişen bir şey olmadığını ve   süreci takip ettiğini kaydetti.

“HERKES TAKIMI SORUYOR” 

Aday olurum ya da olmam şeklinde açıklama yapmayan Sedat Sözlü, “Yolda yürürken bile kalbi Adana Demirspor sevdasıyla atan taraftarlarımızla karşılaşıyoruz. Herkes takımı soruyor, ne olacak diye merak ediyor. Tabi böyle taraftarı olan kulüpte başkanlık yapmak bizi gururlandırıyor. Demirsporlu her kes bu kulübe başkan olmak ister. Adaylığımla ilgili şu anda bir şey söyleyemem.  Ama her şeyi de yakından takip ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar bozdurana tatil hediye
Dolar bozdurana tatil hediye
4 ilçenin Tapu Müdürlüğü neden aynı binada toplandı?
4 ilçenin Tapu Müdürlüğü neden aynı binada toplandı?