Advert

Bu sezon farklı olacak

Adanaspor transfer komitesi yeni sezon öncesi takımdan gidecek ve gelecek oyuncuların belirlenmesi için hummalı bir çalışma içerisinde

Bu sezon  farklı olacak
Bu sezon  farklı olacak Nevzat UÇAK

DİKKATLER YABANCILAR ÇEVRİLDİ

Adanaspor’un Senegalli golcü oyuncusu Magaye’nin takımdaki disiplinsiz davranışları, dikkatlerin yabancı oyuncular üzerine çevrilmesine neden oldu. Takımda diğer Brezilyalı oyuncuların da performanslarından memnun kalmayan Adanaspor yönetimi ve teknik ekibi, yeni sezon öncesi işi sıkı tutuyor.

İKİ İSİM DIŞANDA GÖNDERİLECEK

Renan Rodrıges Da Sılvar ile Nenan Souza Dınız dışındaki yabancıların gönderilebileceği belirtiliyor. Son kararı transfer komitesi ve yeni gelecek teknik ekibin görüşmesinden sonra alınması beklentisi hakim. Takımda sadece iki yabancı oyuncu tutulacağı olasılığı öne çıkıyor. Bu arada 12 futbolcunun da  sözleşmesi sona erdi.

GOLCÜ MAGAYE DE YOLCU 

Özellikle 27 yaşındaki golcü oyuncu Magaye’nin bir yıl daha sözleşmesi olmasına karşın takımdan gönderilme ihtimalinin çok yüksek olduğu kaydediliyor. Magaye’nin sezon başında takımdan ayırılmak istemesi ve sezon içerisinde performansından uzak bir görüntü çizmesi,bu oyuncunun da biletinin kesilmesine neden oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor