Advert

Gökoğlu aday değil

Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, 1 Haziran’daki kongrede aday olmayacağını söyledi

Gökoğlu  aday değil
Gökoğlu  aday değil Nevzat UÇAK

“YENİDEN ADAY DEĞİLİM”

Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, canlı yayında soruları yanıtladı. “Bu başarısızlık benim. Teknik direktörler de futbolcular da değil tek suçlu benim” dedi. Bu bir özeleştiri mi sorusu yöneltilen Mehmet Gökoğlu, “ Adana Demirspor kulübünde zaten her zaman başkan suçludur” yanıtın verdi. Başkan Gökoğlu kongrede aday olmayacağını da söyledi.

HIRADAĞI’NA YANIT VERMEDİ

Hıradağı’nın, “Tek başlılık var” suçlamasına da yanıt veren Mehmet Gökoğlu,   “Yöneticimiz öyle diyorsa doğrudur” yanıtın verdi. Gökoğlu, “Giray Bulak, 10 maçta 14 puan aldı. Hiç bir husumetimiz yok, halen telefonda da görüşürüz. Lakin O’nun çok iyi bir portföyü yoktu. Alt liglerden de oyuncu tanıyorum dedi ama tanımadığı ortaya çıktı” dedi.

FUTBOLCULAR NEDEN GÖNDERİLDİ ?

 “Sezon başında iki futbolcunun kalması için uğraştık ama menajeler nedeniyle anlaşmadık. Pote’ye de sorduk kimlerin kalmasını istersin diye. Hepsinin beyinleri yoruldu ben olsam hepsini gönderirim dedi. İnşallah 1 Haziran’da yeni yönetim olur. Ben temiz almadım. Banan söylenen. 5,5 milyon lira tahta borcu olduğuydu. Ben de ona göre hesabımı yaptım.”   

“FESİHLER YANLIŞ YAPLIYOR “

“Sözleşmelerimizin hepsinde yazan şudur. Sezon sonuna kadar maç başları ödenir diye yazar. Sezon bitti mi? Final maçından sonra sezon bitecek. Erhan Kartal da bunlardan biridir. Fesih yaptı, son maçta oynamadı gitti. Adana Demirspor isterse ceza aldırabilir. Erhan, yeni yönetim geldiğinde ben Demirspor’da kalmak istiyorum dedi.”

“TRANSFERLERİ BEN YAPMADIM”

“Yöneticiler ve teknik ekipten heyet grubu kurduk. Belki bin 500 tane futbolcu izlendi. Tambe ve Mendy’i ben transfer etmedim. Sonradan izledim. Adil Demirbağ’ a onayverdim. Batuhan İşçiler’ialdım. Lalawele’yi yönetici bir arkadaş  getirdi. Lingane’yi menajer getirmişti Mendy’nin menajeri getirmişti teknik ekibe sordum son kararınız mı dedim, onayladılar.Tek başıma Joseph’i aldım.”  

“HOCAYA İKİ KEZ KARIŞTIM”

“Ligde 12 penaltı verildi. Sezer’in ayağı kırıldı. Abdulkadir’in  ve  Joseph’in fibulası kırıldı. Son 10 haftayı iki stoperle geçirdik. Adil 10 maçı 3 sarı kartla tamamladı. Giray Hocanın iki kez işine karıştım. Balıkesir’le 2-2 beraber kaldık. Rize’ye 3-1 yenildik. O maçta 13 bin 500 seyirci geldi. İkinci maçta yakalamışız. Bu rakamı. İlk 11 de Mustafa kardeşimiz sahaya çıktı.Daha ikinci maçımız bir hata olmasın gibisinden karıştım. Nitekim de yenildik. ”

“YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLERİM”

“Herkes gelip aday olabilir. O kulübün sahibi biz değiliz. Hepimiz gelip geçiciyiz.  Vakit kaybetmeden gelebilirler de hesapları veririz. Merak etmeyin aday olmayacağım. İnşallah bizden sonra gelecek olan yönetimler süper lige çıkarır. Kurtuluş orası. O makam farklı bir yer. Hanımefendi ile diyaloga girmek istemiyorum. Şehir meclisini topluyor. Mavi cemaat diyor. Ne yapmak istiyor bilmiyorum. Adana Demirspor adı var sadece bizim gönlümüzde. Kongre üyesi biz geldiğimizde 487’ydi  şimdi 812’ye çıktı. 6 aylık üyeliği dolduran 785 kişivar şua anda. Bir hafta önceden siteden yayınlanacak. Herkes görebilsin ona göre  davransın. Sadece hakaret eden iki kişiyi kabul etmedik. Her başvuranı aldık.” 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
ADAPADER’den Vali Demirtaş’a üniformalı teşekkür
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor
Sabah saat 06 Soner Çetin halkın sorununu dinliyor