Advert

Atatürkçüler buluştu

CHP Adana Milletvekili Adayları Barut, Sümer, Şevkin ve Duvan, Atatürkçü Düşünce Derneği yöneticileri ve üyeleriyle buluşup Türkiye'nin aydınlık ve çağdaş geleceği için birlikte mücadele çağrısı yaptı

Atatürkçüler buluştu
Atatürkçüler buluştu Nevzat UÇAK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayları Ayhan Barut, Orhan Sümer, Dr. Müzeyyen Şevkin ve Osman Berke Duvan, Atatürkçü Düşünce Derneği'nde (ADD) Türkiye'nin aydınlık ve çağdaş geleceği için birlikte mücadele çağrısı yaptı.

Türkiye'nin 24 Haziran'da çok önemli bir seçim yaşayacağını vurgulayan CHP adayları, "Bizim seçim çalışmalarımıza ve mücadelemize ülkemizin kurucusu ve kurtarıcısı Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ışık tutuyor. Sizlerle birlikte Çağdaş Türkiye için mücadeleyi büyütelim" çağrısı yaptı.
ATATÜRKÇÜLER BİR ARADA
CHP Adana Milletvekili Adayları Ayhan Barut, Orhan Sümer, Dr. Müzeyyen Şevkin ve Osman Berke Duvan, ADD Adana Şubesi'ni ziyaret ederek yönetici ve üyeleriyle buluştu. Herkesle tokalaşıp selamlaşan CHP adaylarını, ADD Başkanı Atilla Eker ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. ADD üye ve yöneticilerinin yakın ilgi gösterdiği CHP adayları, ADD'nin kendilerinin de evi olduğunu belirterek gösterilen ilgiye teşekkür etti.
'ATATÜRK İLKELERİ REHBERİMİZDİR'
Sırasıyla söz alan CHP Adana Milletvekili Adayları Ayhan Barut, Orhan Sümer, Dr. Müzeyyen Şevkin ve Osman Berke Duvan, "Bizim de evimiz olan Atatürkçü Düşünce Derneği'nde yurtseverlerle birlikte olmaktan büyük onur ve mutluluk yaşıyoruz. Atatürk ilke ve devrimleri rehberimizdir. Bu rehberimizin ışığında ülkemiz çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşacak. Devrimci, aydın, Atatürkçü insanlarla ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkaracağız. Herkes bilsin ki Türkiye'nin kuruluş ve kurtuluş ilkelerini sonsuza dek yaşatacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     0000-00-00 CHP yerel seçimlerinde 24 haziran dan hemen sonra yapılma olasılığı yüksek olduğu için şimdiden adayları netleştirmeye başladı.Genel merkezde ilk netlik kazanan, partili ve yerli olması ayrıca Kürt seçmen üzerinde ve MHP tabanında da saygınlık görmesinden kaynaklı olarak MEKİN ŞAHİN olduğu ve adaylığına kesin bakıldığı konuşuluyor. Mekin şahin ise şu an önemli olan 24 haziran seçimleridir. Önceligimiz genel sonra zaten yerel başarı gelecektir diyor. Bu nedenle kendisini ayrıca tebrik etmek gerek.
İsmet yıldırım     0000-00-00 Orhan bayram yüregirde CHP yi yerle bir etti sayesinde 3. Olduk şimdide kalkmış çukurova a. Adayıyım diyor. Ne sıra çukurovadamı insan biraz döner arkasına bakar etrafına bakar akrabaların sana oy vermiyor ne adaylığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar fırsatçıları hayvancılığı vuruyor
Dolar fırsatçıları hayvancılığı vuruyor
Dolar bozdurana tatil hediye
Dolar bozdurana tatil hediye