Advert

Yeni başkan kim olacak?

Adana Demirspor Genel Kurulu için geri sayım sürüyor, henüz adaylık açıklayan yok!

Yeni başkan  kim olacak?
Yeni başkan  kim olacak? Nevzat UÇAK

GENEL KURUL 8 HAZİRAN’DA

Adana Demirspor Olağan Genel Kurulu aday liste çıkarılmadığı için bir hafta sonraya ertelenmişti. 8 Haziran Cuma günü Sular VİP’te saat 14.00’te yapılacak kongre için henüz adaylık açıklayan yine olmadı. Bu arada AS Başkan Aziz Kaya’nın liste hazırlık çalışmaları devam ediyor. Taraftar grupları ise daha önce yaptıkları açıklamada, eski yüzleri görmek istemediklerini ve destek vermeyeceklerini dile getirmişlerdi.

TARAFTAR SICAK BAKMIYOR

Aziz Kaya’nın da halen yönetimde yer alan bir isim olması nedeniyle grupların nasıl bir tepki vereceği merak ediliyor. Zira taraftarlar Adana Demirspor kulübünün yıllardır kurumsal bir kimlikten uzak, günü birlik kararlarla yönetilmesinden dolayı başarının gelmediğini düşünüyor. Kaya’nın da mevcut sistemin içerisinde yer alan eski bir yönetici olması nedeniyle, taraftarların bu oluşuma pek sıcak bakmadığı öne sürülüyor.

“ADS YÖNETİMSİZ KALMAZ”

Kulüp Başkan Mehmet Gökoğlu ertelenen genel kurul sonrasında yaptığı açıklamada, ilk kongrede yönetim çıkmamasının gayet normal bir süreç olduğunu belirtti ve Adana Demirspor’un yönetimsiz kalmayacağını söyledi. Mutlaka birilerinin kulübü sahipleneceğini hatırlatan Mehmet Gökoğlu, “ Dileriz güçlü bir liste hazırlanır ve takımımız hak ettiği yerlere yükselir. Bizim tavrımız net. İstenmediğimiz yerde durmayız”  dedi.   

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ceyhan'a tarıma dayalı ihtisas sanayi bölgesi kurulacak
Ceyhan'a tarıma dayalı ihtisas sanayi bölgesi kurulacak
“Adana Üç Hilal ile  Yeni bir tarih yazar”
“Adana Üç Hilal ile Yeni bir tarih yazar”