Advert

“Halkın refahı MHP ile gelecek”

Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerini karış karış gezen MHP Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, esnafın ve vatandaşların büyük ilgi ve sevgisiyle karşılandı.

“Halkın refahı MHP ile gelecek”
“Halkın refahı MHP ile gelecek” Nevzat UÇAK

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, ilçe gezilerine ara vermeden devam ediyor. İmamoğlu, Kozan ilçelerinden sonra, rotasını Feke, Saimbeyli ve Tufanbeyli ilçelerine çeviren Cahit Öztok, gittiği her ilçede halkın büyük sevgi gösterisiyle karşılandı.

Genci, yaşlısı, esnafı, sanatkârıyla bir araya gelen MHP Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, Cumhur İttifakını ve partisinin seçim beyannamesini anlatarak Cumhur İttifakına ve Partisi MHP’ye oy istiyor. Gittiği her ilçede çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Milletvekili Adayı Cahit Öztok, “Partimizin kamuoyuna açıkladığı seçim beyannamesi, toplumun tüm kesiminin içinde bulunduğu ekonomik sorunları çözmeye yöneliktir” dedi.

“TOPLUMUN REFAHI VE HUZURU BİZİM İÇİN ÖNEMLİ”

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Milletvekili seçimlerinin önemine dikkat çeken MHP Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, “Sizlerin göstereceği teveccüh ile Cumhur İttifakı, ülke yönetiminde söz sahibi olacak ve güçlü yönetim sayesinde halkın refahı ve ülkemizin kalkınması hız kazanacak, milli gelir artacak, gelir grupları arasındaki dengesizlik azalacak, bölge ve sektör bazlı teşviklerle istihdam artışı sağlanacak, böylelikle yeni fabrikaların önü açılacak. Ülkemiz muasır medeniyet seviyesinin üstüne çıkma hedefi doğrultusunda, küresel bir güç olarak dünya sahnesindeki yerini alacaktır” diye konuştu.

“HER KESİMİN BEKLENTİLERİNE ÇÖZÜM GETİRİYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi Adana 3. Sıra Milletvekili adayı Cahit Öztok, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bilge Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde partimizin kamuoyu ile paylaştığı seçim beyannamesi, çeşitli toplum kesimlerinin; İşçi, memur, çiftçi, esnaf, emekli, işsiz, öğrenci gibi toplum tüm kesimine hitap etmektedir, bu kapsamda Esnaf ve sanatkârların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı verilmesi, şoför esnafına yıpranma payı hakkı verilmesi, çiftçilerin kullandığı mazot üzerinde vergilerin kaldırılması, sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten KDV alınmaması; tohum, fide ve ilaç gibi girdilerin vergi yükünün düşürülmesi, asgari ücretten vergi alınmaması, ücretlilerin asgari ücret kadar gelirinin vergi dışı bırakılması, emniyet çalışanlarının özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, üniversite mezunu polislerimizin ek göstergesinin 3600’e kadar yükseltilmesi, haftada 40 saat üzerindeki çalışmaları için fazla mesai ödenmesi, kamu çalışanlarının tüm ek ödemelerinin emekli aylığına yansıtılması, sağlık çalışanlarına yıpranma payı hakkı verilmesi, üniversite giriş sınavının kaldırılması, engelli ve engelli yakını aylığının yükseltilmesi ve engelli aylığı ödemelerinde, aile geliri yerine kendi gelirlerinin esas alınması, gazilerimize 3600 günde emekli olabilme hakkı verilmesi, şehit yetimlerinin tamamına iş hakkı verilmesi, işsiz gençlerimizin ailelerinin sağlık sigortasından yararlandırılması, askerlik süresinin  prim ödemeksizin emeklilik hizmetine sayılması, emekli aylıklarındaki eşitsizliklerin giderilmesi, refah payının yükseltilmesi ve emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetinin giderilmesi. İşte bunlar partimizin projelerinden bazılarıdır.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
"Dolarını sat vatanı satma"