Advert

ÇUKUROVA’NIN YILDIZLARI

Çukurova Belediyesi tarafından açılışı yapılan Yaz Futbol okuluna giren yetenekli çocuklar, geleceğin yıldızları olarak yetiştiriliyor.

ÇUKUROVA’NIN YILDIZLARI
ÇUKUROVA’NIN YILDIZLARI Nevzat UÇAK

Başkan Soner, Yaz Futbol Okulu’nun açılışın törenine katılarak “Geleceğin yıldızlarını yetiştiriyoruz. Çukurova Belediye Spor ile birlikte düzenlediğimiz Yaz Futbol Okulu’nun açılışını birbirinden yetenekli çocuklarımızla birlikte yapıyoruz bugün. Ata’mızın izinde zeki, çevik ve ahlaklı yetişecek çocuklarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

“DÜNYA ÇAPINDA SPORCULAR ÇIKABİLİR”

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterip bol bol fotoğraf çektirdiği Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, çocuklara yaptığı konuşmada, “İçinizden Adana’yı Türkiye’de ve hatta Türkiye’yi dünyada temsil edecek kabiliyette sporcular çıkabilir ama bunun tek şartı çalışmak, çok çalışmak ve azimli olmaktır” dedi. Kendisinin de ilk gençliğinde voleybol ve tenis oynadığını belirten Başkan Soner Çetin, “Sizi ve sizi bu sıcaklarda spora yönlendiren ailelerinizi kutluyorum; sporun her çeşidi güzeldir” diye konuştu.

ÇUKUROVA BELEDİYESPOR’A OYUNCU

“Başarılı olmak için biraz terleyeceksiniz. İleri yaşlarda sıkıntı çekmemek için bugünden spor yapacaksınız” diyen Başkan Soner Çetin, kabiliyeti olan çocukların Çukurova Belediyespor’un altyapısına alınabileceğini söyledi. Güzelyalı Halı Saha, Toros Mahallesi Gündüz Tekin Onay Tesisleri, 100. Yıl Mahallesi Seyhan ve Yurt Mahallesi’ndeki Türkan Saylan tesislerinde çocukları Burhanettin Turgut, H. Ali Kar, Ramazan Kurtuluş, Fethat Avcı ve Serdar Yaraş adlı hocalar yetiştirecek.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
"Dolarını sat vatanı satma"