Advert

Kalkan Ticaret başarıyla büyüyor

Baymak Adana Bölge Distribütörü Kalkan Ticaret, bayilerini aynı sofrada buluşturan bir iftar yemeği düzenledi. İftar programına, bölgede faaliyet gösteren 60 Baymak bayi, aileleriyle beraber katılım sağladı. Yaklaşık 500 kişiyi ağırlayan Kalkan Ticaret’in sahibi Serkan Kalkan, ‘’AKSA Gaz raporlarına göre Adana’da birinci sıradayız. Başarımız sürecek’’ dedi.

Kalkan Ticaret başarıyla büyüyor
Kalkan Ticaret başarıyla büyüyor Nevzat UÇAK

BÖLGE - Türkiye’nin önde gelen köklü firmalarından Baymak’ın Adana Bölge Distribütörlüğü’nü yürüten Kalkan Ticaret, bayilerini iftar yemeğinde bir araya getirdi. Güvene dayalı ve çözüm odaklı misyonuyla sektöründe başarılı bir grafik çizen Kalkan Ticaret, 60 Baymak Bayisi ve ailelerinden oluşan 500 kişiyi, önceki akşam Ciğerci Ulaş’ta ağırladı. Aynı sofrada yemek yiyip sohbet etmenin keyfini çıkaran Baymak dostları, aynı zamanda hedefleri doğrultusunda fikir alışverişinde bulunma imkanına sahip oldu.    

KALKAN TİCARET ADANA’DA BİRİNCİ

Organizasyonu geleneksel hale dönüştüreceklerini belirten Kalkan Ticaret’in sahibi Serkan Kalkan, ‘’Bu yemek; Tanışmayı, dayanışmayı ve kaynaşmayı sağlamaya vesile oldu’’ dedi. Faaliyetleri hakkına kısa bir bilgilendirmede bulunan Serkan Kalkan, ‘’AKSA Gaz raporlarına göre Adana’da birinci sıradayız. Verdiğimiz bütün hizmetlerde en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket gösterilme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz’’ diye konuştu. Kalkan, şunları kaydetti; ‘’Firmamız Kalkan Ticaret, 1970 yılında faaliyete başlamış olup, hızla ürün seçenekleri genişletmiştir. İnşaat Malzemeleri ve Isı Yalıtım ile sektörde ilk yerimizi aldık. Geçmişin verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle dürüstlüğü ve doğruluğu ilke edinen firmamız bugün bütün Türkiye’ye toptan satış ve pazarlama yapmaktadır. Uzmanlık alanı yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler olan Baymak Gold Centerların kadroları, uzman Baymak ürün mühendisleri tarafından özel olarak yetiştirilmiş makine mühendisleri ve teknikerlerden oluşturulmaktadır. Kalkan ticaret ailesi olarak, ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz; Sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmayı hedefliyoruz. Ve her geçen gün hedefimize daha da yaklaşıyoruz.’’

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya’da 1 milyar kişi  açlık sınırında yaşıyor
Dünya’da 1 milyar kişi açlık sınırında yaşıyor
Kent turizmine  ‘Lezzet’ katkısı!
Kent turizmine ‘Lezzet’ katkısı!