Advert

Son fiyat 50 Milyon TL

Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura, Türkiye 1. Futbol Ligi’nde mücadele eden Adanaspor A.Ş.’yi satın almak için daha önce verdiği 40 milyonluk teklifini, 50 milyon TL’ye çıkardı. Adanaspor A.Ş.’yi Bayram Akgül’ün esaretinden kurtarmakta kararlı olduklarını belirtti

Son fiyat 50 Milyon TL
Son fiyat 50 Milyon TL Nevzat UÇAK

HABER: YENER EKİNCİ

BÖLGE- Adanaspor Kulübü Başkanı Tevriz Dura, Türkiye 1. Futbol Ligi’nde mücadele eden Adanaspor A.Ş.’yi satın almak için daha önce verdiği 40 milyonluk teklifini, 50 milyon TL’ye çıkardı. Adanaspor A.Ş.’yi Bayram Akgül’ün esaretinden kurtarmakta kararlı olduklarını belirten Dura, “Adanaspor için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız. Takımımıza yeniden kavuşabilmek için fiyatımızı artırdık. Şimdi onlar düşünsün. Biz Adana için her zaman en iyisini yaptık, yapmaya da devam edeceğiz.  Bundan ne Adana halkının ne Türkiye’nin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

ADANASPOR HALKIN TAKIMIDIR

Hayatında Adanaspor’dan başka bir şey olmadığını, hatta yaşama sebeplerinden bir tanesi olduğunu  vurgulayan Başkan Dura, “Biz bunları şov olsun diye yapmıyoruz. Bizim 50 Milyon Türk Liralık teklifimiz ciddidir. Amacımız Adanaspor A.Ş satın alıp, yıllardır taraftarından uzak olan bir takımı, taraftarlarıyla ve Adana halkıyla tekrardan bütünleştirmektir” diyerek amaçlarına ulaşmaları dahilinde bütün camianın bütünleşeceğini söyledi.

MAÇLARA GİTMEMEK YANLIŞTI

Taraftarların maça gitmemesinde en büyük nedenin Bayram Akgül olduğunu söyleyen Tevriz Dura, “Bence taraftarlar maça gidip takıma destek olmalılardı. Yönetimi de protesto edeceklerse medeni bir şekilde tribünlerde tepkilerini göstermeleri gerekiyordu. Ancak maçlara gitmeyerek Bayram Akgül’ün ekmeğine kaymak sürdüler. Hatta Akgül’ün ‘Canım isterse tek başıma izlerim’ diye bir konuşması da vardır” şeklinde konuştu. Adanaspor’un hiçbir zaman şahıs malı olmadığını vurgulayan Dura, Adana insanın spor takımı olduğunu belirtti.  Dura ayrıca, Adanaspor’a Bayram Akgül yüzünden devlet kurumlarınca yardım yapılmadığını, bunun nedeninin ise Adanaspor’un bir ‘A.Ş ’ yani bir şirket takımı olmasından kaynaklandığını söyledi.

ŞAMPİYONLUKLAR YAŞATABİLİRİZ

Adanaspor’un kendi yönetimlerine geçmesi dahilinde şampiyonluklar yaşayacağını vurgulayan Adanaspor Başkanı Tevriz Dura, “Çoğu kulüp başkanı oyuncu transfer ederken har vurup harman savuruyorlar. Oyunculara değerinden fazla paralar harcayıp, gereksiz oyuncular alıyorlar. Ama benim dönemimde Adanaspor hiçbir zaman zarar etmeyecek. Hatta bir sonraki sezon için kasamızda paramız artacak. Bunun sözünü bütün Adana’ya verebilirim” şeklinde konuştu.

BÜTÜN DESTEĞİ DEMİRSPOR’A VERİYORLAR

1954 Adana Basketbol takımının bir dönem 3. Lige yükselmesine rağmen gereken desteği alamadıklarını ve bu haklarından yararlanamadığını belirten Tevriz Dura, “Adanamızın gerek iş adamları gerek Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü bütün maddi desteklerini Adana Demirspor’a vermekteler. Ben bunların Demirspor’u sevdiklerinden dolayı yaptıklarını sanmıyorum. Demirspor da bir şeyler dönüyor ki herkes gidiyor. Yoksa verdikleri sözün arkasında durmamalarının başka bir açıklaması olmaz” İfadesini kullandı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dolar fırsatçıları hayvancılığı vuruyor
Dolar fırsatçıları hayvancılığı vuruyor
Dolar bozdurana tatil hediye
Dolar bozdurana tatil hediye