Advert

“Daha güçlü liste gerekiyor”

Demirspor yönetiminin ekonomik açıdan daha güçlü isimlerle yeniden seçilmesi isteklerine Şimşekler Grubu da katıldı

“Daha güçlü   liste gerekiyor”
“Daha güçlü   liste gerekiyor” Nevzat UÇAK

Adana Demirspor Genel Kurulu’nda sürpriz sayılacak bir ismin başkanlığa seçilmesinin yankısı sürüyor. Mevcut listedeki isimlerin ekonomik açıdan kulübü kaldıramayacağı görüşü hakim ve bu yönde eleştiriler yapılıyor. Yıllardır yönetimlerde yer alıp alt yapıyla ilgili çalışmalarda bulunan Kazım Bozan’ın en kısa sürede genel kurul kararı alıp yönetimi ekonomik açıdan daha güçlü bir listeye devredeceği öne sürülüyor. Üstelik bu yönde çağrılarda yapılıyor.

“ BU ZİHNİYETLE KONGRE OLMAZ”

Adana Demirspor’un en etkili ve en büyük taraftar yapılanması Şimşekler Grubu’nun sosyal medya hesabından yapılan açıklamada daha güçlü bir yönetim isteği dile dile getirildi. Açıklamada; “Adana Demirspor’umuz kongresine, bu zihniyetle bu şekilde yapılan kongre sistemine karşı olduğumuz için yıllardır olduğu gibi yine gitmedik. İnternetten canlı yayından izlediğimizde ise belki de ilk defa Adana Demirsporluluğumuzdan utanır olduk “  denildi.

“BU LİSTEYİ DESTEKLEMİYORUZ”

Açıklamada ayrıca şu ifadelere yer verildi ; “Mevcut seçilen başkan ve yönetim listesinin basiretsizliğini desteklemiyoruz. En kısa zamanda güçlü bir yönetim oluşturularak camiaya yakışır bir başkan seçilmesi en büyük arzumuzdur.23 yıldır Süper Lig olmadığı halde başarısızlığa inat tribünleri dolduran, en kötü günlerde sevdasını yaşatan, bütünü Türkiye’de herkesin sevgi ve saygısını kazanmış, kulübünü yaşatmaktan başka kavgası olmayan, bu ülkenin en fevalı kitlesi Adana Demirspor taraftarını üşmeyin, yeter… “      

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünya’da 1 milyar kişi  açlık sınırında yaşıyor
Dünya’da 1 milyar kişi açlık sınırında yaşıyor
Kent turizmine  ‘Lezzet’ katkısı!
Kent turizmine ‘Lezzet’ katkısı!