Advert

Demirspor yine kongreye gidiyor

Adana Demirspor’un 8 Haziran’daki kongrede seçilen yeni yönetimi, yasal süreyi bekledikten sonra beklendiği gibi olağanüstü kongre kararı aldı.

Demirspor yine  kongreye gidiyor
Demirspor yine  kongreye gidiyor Nevzat UÇAK

Resim siteden yapılan duyuruda ; “Yönetim Kurulumuz Başkan Kazım Bozan başkanlığında toplanarak Olağanüstü Genel Kurul kararı almıştır. Olağanüstü Genel Kurul toplantısının 27 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 13.00'de Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda yapılmasına, çoğunluk sağlanamadığı takdirde ise ikinci toplantının 04 Temmuz 2018 Çarşamba günü aynı yer ve gündemle yapılmasına karar verilmiştir” denildi

Demirspor’un tesis isteği 

Kamuoyunda "İmar Barışı" olarak bilinen, 13 milyon konutun imar ve iskan sorununu çözmesi hedeflenen düzenleme kapsamında Adana Demirspor, Kulübü Aytaç Durak Tesisleri’nin hazineden alınması için girişimlere başladı. Adana Demirsor Kulübü Başkanı Kazım Bozan ve Yönetim Kurulu Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ederek imar barışından faydalanmak istediklerini dile getirecek. Aytaç Durak Tesisleri’nin Adana Demirspor’a devredilmesi için Adana kamuoyundan destek beklediklerini belirten başkan Kazım Bozan “Adana’nın markası olan Adana Demirspor’umuz için önemli bir yer olan tesislerin kendi mülkümüze geçmesi konusunda herkesin taşın altına elini koyması gereklidir. Kalıcı gelir anlamında bu şekilde ilk adımı da atmak istiyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
12 yaşında ki Azra, kanser hastaları için saçını kestirip bağışladı
"Dolarını sat vatanı satma"