Advert

“24 Haziran’da her şey iyi olacak”

İYİ Parti Adana. 4 Sıra Milletvekili Adayı Nihal Ağca, gazeteniz Bölge’yi ziyaret ederek seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulundu

“24 Haziran’da  her şey iyi olacak”
“24 Haziran’da  her şey iyi olacak” Nevzat UÇAK

İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi ve Adana 4. Sıra Milletvekili Adayı Nihal Ağca, Bölge Gazetesi’ni ziyaret etti. Çalışmaları hakkında bilgi veren Ağca, Türkiye’nin  İyi Parti iktidarına ihtiyacı olduğunu söyledi. Hem ülke genelinde hem de  Adana’da İyi Parti’ye olan ilginin, halkın bu iktidardan hoşnut olmadığının göstergesi olduğuna işaret eden Milletvekili Adayı Nihal Ağca, 24 Haziran’da  Türkiye’nin iyi olacağını kaydetti. 

“SİYASET HAYATIN KENDİSİDİR”

Agca sözlerini şöyle sürdürdü ; “Türkiye'de siyaset hayatımızın ta kendisi. Yediğimiz ekmeğin fiyatından, aldığımız asgari ücrete, çocuğumuzun gittiği okuldan girdiği sınavlara, ödediğimiz kiradan Suriyeli göçmenlere, adaletin günden güne yok oluşundan vergilerimizin çarçur edilmesine, en önemlisi de kendimizi ifade etmekten korktuğumuz, telefonlarımızın dinlendiğinden endişe ettiğimiz bu korku ortamına kadar her şey siyasetin konusudur.”

“TOPLUMUN DERDİ BENİM DERDİMDİR”

“Benim için siyaset; içinde yaşadığın toplumun derdini kendine dert etmektir, dert etmek de yetmez yüksek bir farkındalıkla çözüm için düşünmek, alternatif çözüm yolları bulmak için çaba göstermektir. Siyaset, kadınların, yoksulların, muhtaçların haklarını sorgularken ki çıkış noktamdır. Erkek egemen bu dünyaya kafa tutmak ve yüksek sesle 'Ben de varım, buradayım, sizin gibiyim.' demektir.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Saldırgan tutuklandı
Saldırgan tutuklandı