Advert

Çevre İl Müdürlüğü’ne ataması yapılacak mı?

Tüm vatandaşa yardımcı olan Türk İmar Sen Şube Başkanı Zakir Akbilmez, taktir toplamaya devam ediyor

Çevre  İl Müdürlüğü’ne ataması yapılacak mı?
Çevre  İl Müdürlüğü’ne ataması yapılacak mı? Nevzat UÇAK

Türk İmar Sen Adana Şube Başkanı Zakir Akbilmez’in Adana Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’ne atanacağı belirtiliyor. Yardımsever kişiliği ile tanınan Başkan Akbilmez, İmar Barışı ile ilgili yasal düzenlemeden sonra vatandaşlara her konuda yardımcı oluyor. Çevre ve Şehircilik Adana İl Müdürlüğüne bilgi almak için gelen yurttaşları ilgili birimlere götürüp işlemlerini yaptıran Başkan Akbilmez, büyük takdir topladı.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Müdürlüğe gelen vatandaşlar, “ Bizi kapıda karşılayıp önce Kanundan ve Uygulama Tebliğini anlattı. Ardından da yapılacak işlemlerle ilgili bilgilendirme notu dağıttı. Biz de bu bilgiler ışığında işlemlerimizi e-devlet üzerinden yaptık. Bize yardımcı olan görevlinin Türk İmar Sen Adana Şube Başkanı Zakir Akbilmez olduğunu öğrendik. Yıllardır devlet dairelerinde böyle güzel davranışları  görmemiştik, çok memnun olduk”  diye konuştular.

ZAKİR AKBİLMEKZ KİMDİR ?

1976 yılında Osmaniye Kadirli Yusuf izzettin Köyünde doğdu. İlkokulu Tarsus Boztepe Köyünde, Ortaokulu Karaman Anafartalar Ortaokulu ,Liseyi Ceyhan Lisesinde bitirdi. Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makina Mühendisliği bölümünü bitirdi. Ülkücü Teknik Elemanlar Derneği Adana Şubesinde Teşkilatlandırma Sekreteri olarak çalıştı  ve halen Türk İmar Sen Adana Şubesi’nde Şube Başkanı olarak görev yapıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu