Advert

Bu habere kim inanır?

Fransızca yayın yapan internet haber sitesi, Demirspor’un Madagaskarlı bir oyuncuyla görüştüğünü öne sürdü

Bu habere  kim inanır?
Bu habere  kim inanır? Nevzat UÇAK

İLGİNÇ İDDİA

Adana Demirspor’da ne yönetim var ne de hazırlık yapan gruplar ama ilginç gelişmeler de olmaya devam ediyor. Fransızca yayın yapan bir internet sitesi tam adı Carolus Andriamatsinoro olan forvet oyuncuyla Adana Demirspor’un ilgilendiğini yazdı.

FORVET OYNUYOR

28 yaşında ve 1. 72 cm boyundaki futbolcu aynı zamanda    Madagaskar Milli Takımı’nda da görev yapıyor. Suudi Arabistan Pro Ligi’nde futbol hayatın sürdüren oyuncunun sözleşmesi sona erdiği için gelen teklifleri değerlendirebileceği de yazıyor haberde.

KAYNAĞI BİLİNMİYOR

Adana Demirspor’un içinde bulunduğu şartlar göz önüne alındığında böyle bir transfer arayışında olması zor gibi görülüyor.Yabancı internet sitesi hangi bilgiye dayandırarak bu haberi yaptı bilinmiyor ama adı geçen oyuncunun Adana Demirspor’la da görüştüğü öne sürülüyor.  

KİM NEDEN YAZDI?

Bu haberle kim ya da kimler tam olarak neyi planlıyor bilinmiyor. Ama bu futbolcunun pazarlanmak istediği hemen anlaşılabiliyor. Taraftarın endişelendiği, yönetim bulmakta sıkıntı içeresinde bir kulübe oyuncu transfer edileceğini haber yapmak  yine de zihinleri karıştırıyor.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu