Advert

TÜM VATANDAŞLARIMIZI İYİ PARTİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMEYE DAVET EDİYORUM

TÜM VATANDAŞLARIMIZI İYİ PARTİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMEYE DAVET EDİYORUM
TÜM VATANDAŞLARIMIZI İYİ PARTİ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞMEYE DAVET EDİYORUM Nevzat UÇAK

İYİ Parti Adana 2. Sıra Milletvekili adayı M.Metanet ÇULHAOĞLU seçime bir gün kala yaptığı özel açıklamada; 25 Haziran sabahı yeni bir Türkiye ile uyanacağız dedi.

        Çulhaoğlu, İl ve İlçe gezilerimizde tüm vatandaşlarımıza Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener in selamını iletiyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen bu sevgi seli bizleri oldukça mutlu etmekte, yarınlara daha güvenle bakmamızı sağlamaktadır. Ancak  bazı vatandaşlarımız korktukları için İYİ Partiyi desteklediklerini ifade edemiyorlar. Bu korku imparatorluğunu yıkacağız. Ulaştığımız evlerden ,görüştüğümüz vatandaşlardan müspet cevaplar alıyoruz. İYİ Parti ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ‘e büyük teveccüh var. İnanıyorum ki halkımız esarete değil cesarete oy verecektir. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Millet bahçesi ve kıraathane sözü en büyük yanlışıdır. İşsize, iş imkanı sağlaması gerekirken o insanları bahçelere ve kıraathanelere davet ediyor. Çay, kek bedava diyor . Böyle bir düşünce ile ülke kalkınabilir mi? Buradan Erdoğan’ın gerçekten vatandaştan koptuğunu, alay ettiğini anlamaktayız.

        Şimdiki  iktidarın, bir çok alanda yaptığı yanlışlar ülkemizi zor duruma sokmuştur. Tarımda ve gıdada kendimize yettiğimiz gibi dışarıya da ihraç eden bir ülke iken bugün gelinen nokta yürekler acısıdır. Buğday, pamuk, pancar ve bir çok ürünlerde başarısız sonuçlarla tüm ürünleri dışarıdan ithal eder duruma geldik. Fındık ve pancar bizim stratejik ürünümüzdür.  Hayvanlar onun küspesini yer, pancara kota geldi böylece hayvancılık bitti. Türkiye geneli, Çukurova , Muş Ovası, Bitlis Ovası, Konya Ovası hepsinde ekili alan azaldı. Çiftçilerimiz maliyetten dolayı ekim yapamaz duruma geldi.

   Tavukçuluğu, hayvancılığı bitirdiler. Hem inek, hem saman ithal eden bir ülke olduk. Ekonomiyi ,tarımı sanayileştiren bir bakış ile bu ülkeyi kalkındıracağız. İşsizlik oranını çok kısa bir sürede düşüreceğiz.

   İktidarın dış politikadaki vahim yanlışları, bölge ülkelerindeki istikrarsızlığı derinleştirmiştir. Ülkemiz komşularımızla küs, Avrupalı ile kavgalı. Hiçbir ülkeye güven vermeyen, Orta Doğunun politik bataklığına sürüklenmiş , çöküş tablosu ile karşı karşıya bırakılmıştır.  55 milyon insanımız açlık sınırında yaşıyor. Türkiye emperyalizme hizmet eden iktidardan kurtaracak, milli ülkümüzü yeniden var edecek olan partimizin, seçime tüm zorluklara rağmen girmeyi başarmış ve çok iyi sonuç alacağına inanıyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Türkiye’nin kendi geleceğini tayin etme hakkını yeniden elde edeceğini ve  özgür , üreten bir Türkiye haline getireceğini biliyoruz. Bu inancımızla şahsım, partim ve tüm çalışma arkadaşlarımla birlikte seçimlerde Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’ i ve İYİ Partiyi bir vatan borcu olarak destekleyeceğinizi ümit ediyorum.  Tüm seçmenlere daha iyi bir Türkiye için huzur, refah ve kardeşlik için İYİ Parti çatısı altında birleşmeye davet ediyorum. Bu seçim’in tüm ulusumuza hayırlar, güzellikler getirmesini temenni ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan  odaklı yönetim için varım
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan odaklı yönetim için varım
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi