Advert

“25 Haziran’da saltanat bitecek”

 “25 Haziran’da saltanat bitecek”
 “25 Haziran’da saltanat bitecek” Nevzat UÇAK

“İKTİDARA TAMAM DENİLECEK “

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye’nin ikinci Kurtuluş Savaşı olduğunu söyledi. Güven,“Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce AKP’ye TAMAM diyen milletimizin de desteğiyle sarayın saltanatına son verecek” dedi. Adana Balkan Türkleri Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni ziyaret eden Celal Güven, Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine yönelik gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.

“EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

24 Haziran akşamı CHP’nin Sarıçam’da tarihin en yüksek oyunu alacağını dile getiren İlçe Başkanı Celal Güven, bu seçimleri Türkiye’nin ikinci Kurtuluş savaşı olarak nitelediklerini ve bu anlayışla çalıştıklarını belirterek, ”Türkiye’nin huzura, refaha, barış ve kardeşlik dolu günlere ulaşmasının mümkün olduğuna vurgu yaptı. AKP’nin 16 yıllık iktidarında ülkeyi uçurumun kenarına getirdiğini savunan Güven, halkın CHP ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem ince ile umutlandığını söyledi.

“KARANLIK GÜNLERE SON”

CHP Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven, “Türkiye, tarihinin en karanlık günlerini AKP iktidarı döneminde yaşadı. Cumhuriyet değerlerine her fırsatta saldıran AKP, ülkenin en önemli kurumlarını tek tek sattı. Yandaşları servetlerine servet katarken halkı açlık ve sefalete mahkum ettiler. İnsanları ayrıştırarak, ötekileştirerek toplumsal barışı bozdular. Özgürlükler kısıtlandı. Yaratılan korku imparatorluğu ile halk sindirildi.
25 Haziran sabahı hep birlikte aydınlık bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi.

“CHP İKTİDARA GELECEK “

24 Haziran'da gerçekleşecek seçimde tüm amaçlarının meclisin yetkilerini yeniden halkın kullanımına sunmak olduğunu kaydeden  Celal Güven, “Korku ve umutsuzluğa karşı; güven ve dayanışma ruhuyla değişimi yöneteceğiz, geleceğimizi inşa edeceğiz. Egemenliği halktan alıp, saraya vermek isteyen AKP’ye izin vermeyeceğiz. Sn. Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı ve CHP’nin iktidarında egemenlik kayıtsız, şartsız milletin olacaktır” ifadesini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan  odaklı yönetim için varım
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan odaklı yönetim için varım
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi