Advert

“Ülkemize milletimize Hayırlara vesile olsun”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Eşi Belgin Avcı ile birlikte Seyhan ilçesinde bulunan Kasım Sacide Ener Ortaokulu’nda oy kullandı.

“Ülkemize milletimize  Hayırlara vesile olsun”
“Ülkemize milletimize  Hayırlara vesile olsun” Nevzat UÇAK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle cumhuriyet ve demokrasinin nimet ve erdemini daha görkemli şekilde yaşamaya devam edeceğiz” dedi.

EŞİ İLE BİRLİKTE OY KULLANDI

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27 Dönem Milletvekili Genel Seçimi için sandığa giderek oyunu kullandı. Merkez Seyhan ilçesinde Yeşilyurt Mahallesi’nde bulunan Kasım Sacide Ener Ortaokulu’na Eşi Belgin Hanım’la birlikte gelen Başkan Bünyamin Avcı, görevlileri selamlayarak başarılar diledi. Avcı çifti, seçim belgelerini ve kimliklerini ibraz ederek 1202. Nolu sandıkta oylarını kullandılar.

YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ

Oy kullanma işleminin ardından açıklamada bulunan MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin alın teri ve göz nuru bulunan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle cumhuriyet ve demokrasinin nimet ve erdemini daha görkemli şekilde yaşamaya devam edeceğiz. Bu sistem ile daha güçlü ve daha etkin bir yönetim amaçlanmış, iç ve dış müdahalelerle bugüne kadar devlet ve toplum hayatını sıkıntıya düşüren sorunların ülke gündeminden tamamen çıkarılması öngörülmüştür.” şeklinde konuştu.  

“GÜVEN VE HUZUR” VURGUSU

Seçimin huzur ve güven içinde gerçekleşmesinin önemine vurgu yapan Avcı “Milliyetçi Hareket Partisi Adana teşkilatları, saha görevlileri ve kıymetli mensuplarımız, 24 Haziran seçimlerinin huzur ve güven ortamı zedelenmeden, şölen havası içinde geçmesi konusunda üzerine düşen sorumluluğu fazlasıyla yapmaktadır, yapacaklardır. Devletimizin varlığı, toplumsal barışın korunması ve güçlendirilmesi vazgeçilmezimizdir. Bu düşüncelerle; 24 Haziran seçimlerinin ve ortaya çıkacak millet iradesinin ülkemize, milletimize, Türk-İslam âlemine hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu