Advert

Burhanettin Bulut oyunu kullandı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Adayı Burhanettin Bulut eşi İpek Bulut ve kızı Berfin Bulut ile birlikte sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getirdi, okulları gezmeye başladı.

Burhanettin Bulut oyunu kullandı
Burhanettin Bulut oyunu kullandı Nevzat UÇAK

CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, ailesiyle birlikte sabahın erken saatlerinde sandık başına giderek vatandaşlık görevini yerine getirdi. Esentepe İlkokulu'nda 2114 numaralı sandıkta eşi İpek ve kızı Berfin Bulut ile oylarını kullanan Bulut, vatandaşlarla selamlaştı, sandık görevlilerine de başarılar diledi. CHP'li Bulut oyunu kullandıktan sonra okulları dolaşmaya başlayarak oy kullanma işlemleri ile ilgili bilgi aldı.

TÜRKİYE'YE HUZUR GETİRSİN

Seçimin ilan edildiği ilk günden itibaren 24 Haziran'a kadar daha iyi ve daha huzurlu bir ülke için çalıştıklarını kaydeden CHP Adana Milletvekili Adayı Burhanettin Bulut, “Bugün de sandığa gelip vatandaşlık görevimizi yerine getirdik. Seçim sandık yoluyla demokrasinin, vatandaşların hür iradesinin tecelli etmesi ve aynı zamanda bir vatandaşlık görevidir. Daha iyi bir gelecek umuduna inanan milyonların sandık başına koşacağını ve katılım oranının çok yüksek olmasını bekliyorum. Biz herkesin adayı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı ve partimizin mecliste güçlü temsili için olağanüstü bir gayretle çalıştık. Seçimin güven ve huzur ortamında geçmesini ve sandıktan çıkacak sonucun Türkiye'ye barış, demokrasi, özellikle de huzur getirmesini diliyorum. Gün boyu okulları gezip oy kullanma işlemlerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi ve katılımın artması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu