Advert

BAŞKAN SONER ÇETİN AİLESİYLE OY KULLANDI

Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği ve Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimi için ailesiyle birlikte oy kullanmaya sandık başına gitti.

BAŞKAN SONER ÇETİN AİLESİYLE OY KULLANDI
BAŞKAN SONER ÇETİN AİLESİYLE OY KULLANDI Nevzat UÇAK

 Eşi Ayşe ve kızı Melike Çetin'le birlikte sandık başına giden Başkan Çetin, "Halkımızın heyecanından da anlıyorum ki, ülke yönetiminde değişiklik bekleniyor" dedi.

Merkez Çukurova ilçesi Adana Ticaret Borsası Anadolu Lisesi'ne, eşi Ayşe, çocukları Melike ve Deniz Çetin'le birlikte gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, okulda oy kullanılan tüm salonlara girerek, seçimin ülkeye hayırlı olmasını diledi. Halkla tek tek selamlaşan Başkan Çetin, 1117 nolu sandık başına giderek oyunu kullandı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile aynı okulda oyunu kullanan Başkan Soner Çetin, Sözlü ailesiyle de buluşarak, seçimin ülkeye hayır getirmesi temennisinde bulundu. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Başkan Soner Çetin'e, seçimin anısına kehribar tesbih hediye etti.
Oy kullandıktan sonra açıklama yapan Başkan Çetin, "Halkımızın gözleri ışıl ışıl. Bu ışıltıdan da anlaşılacağı üzere, halkımızın ülke yönetiminde değişiklik istiyor. Halkımızın bu beklentisi ve heyecanı bugün büyük bir değişimle son bulacak. Seçimin, birlik, beraberlik ve huzur içinde devam ettiğini gördüm. Bu da, ülkemizdeki seçim güvenliği ve ülkemizin huzuru açısından çok önemli. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçiminin, ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan  odaklı yönetim için varım
Akıncı: Uzlaşan, kaynaşan, insan odaklı yönetim için varım
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi
Karataş Belediye Başkanı Ünal, trafik kazası geçirdi