Advert

27 Haziran’da bitsin bu iş!

Adana Demirspor taraftarları, Olağanüstü Genel Kurulun ilk gününde yeni yönetimin seçilmesini istiyor

27 Haziran’da  bitsin bu iş!
27 Haziran’da  bitsin bu iş! Nevzat UÇAK

ÇOĞUNLUK SAĞLANMALI

Adana Demirspor’un Olağanüstü Genel Kurulu Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda yapılacak genel kurul saat 14.00’de başlayacak. Çoğunluk sağlanamazsa genel kurul bir hata sonra 4 Temmuz’da çoğunluğa bakılmaksın yapılacak.

ADAY YOK UMUT VAR !

Adana Demirspor yönetimi için şimdilik aday olan çıkmadı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eski Bakanı ve AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun  ziyaretiyle umutlar yeşerdi. Sarıeroğlu’nun, Ankaragücü’ne verdikleri desteğin  benzerini, Adana Demirspor’da da uygulayacaklarını söylemesi camiada beklentileri artırdı.

KULİSLER HIZLANDI

Milletvekili seçimlerinin sona ermesinin ardından Mavi lacivertli takımda  gönlünden başkanlık geçirenlerin de kulislerini hızlandırması bekleniyor. Bazı  isimlerin seçimlerin ardından önlerini daha  net görüp planı yapmaları beklentisi var. Milletvekili Jülide Sarıeroğlu’nun da birlik beraberlik mesajının ardından liste çalışmalarının hızlanabileceği sanılıyor.

ACELE EDİLMESİ İSTENİYOR

Mavi lacivertli taraftarları ise Olağanüstü Genel Kurul kararı alınmasının ardından sadece geç kalma korkusunu yaşıyor. Çok sayıda takımın kampa başlaması Adana Demirspor’un ise henüz yönetim arayışında olması önümüzdeki sezon için tehlike alarmı veriyor. Bu nedenle taraftarlar 27 Haziran’da kongrenin sonuçlanmasını istiyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te