Advert

Emniyet müdürü denetimlere çıktı

Adana İl Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, 25.06.2018 günü Seyhan İlçesinde görevli Yunus Timlerinin Asayiş uygulamasını ve Seyhan İlçesi Yarbaşı Polis Merkezinin sorumluluk alanında görev yapan bekçileri göreve çıkarken denetleyen YILDIZ, bölgedeki esnafları da ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu.

Emniyet müdürü denetimlere çıktı
Emniyet müdürü denetimlere çıktı Nevzat UÇAK

Adana’da görev yapan Emniyet çalışanlarını görevleri başında denetleyerek Adana ilinin huzur ve güveninin sağlanmasında büyük paya sahip olan Emniyet Müdürü Selami YILDIZ, Seyhan İlçesinde görev yapan emniyet personelini görevleri başında kontrol etti.
Seyhan ilçesine bağlı Güneykuşak Bulvarı Regülatör köprü civarında asayiş uygulaması yapan Yunus Timlerini denetleyen YILDIZ, bir süre uygulama noktasında kalarak buradaki çalışmaları izledi.
Daha sonra Yarbaşı Polis Merkezi Amirliğine geçen Selami YILDIZ, Polis Merkezinin Sorumluluk bölgesinde görevlerini ifa edecek olan Çarşı ve Mahalle Bekçilerini de denetledi. Selami YILDIZ, gece boyunca görev yapacak bekçilere dikkatli olmalarını söyleyerek görevlerinde başarılar diledi.
Selami YILDIZ, denetim yaptığı bölgelerdeki bazı esnafları da ziyaret ederek onlara polisin yaptığı uygulamalardan memnun olup olmadıklarını sordu, esnaflarda uygulamalardan memnuniyetlerini dile getirdi. YILDIZ, esnaflara yapılan asayiş, terör ve trafik uygulamalarının vatandaşların huzuru ve selameti için yapıldığını belirtti ve onlara hayırlı işler dileğinde bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 “Meclis üyeleri ön seçimle belirlensin”
“Meclis üyeleri ön seçimle belirlensin”
 Meslek aşkı beni ayakta tutuyor
Meslek aşkı beni ayakta tutuyor