Advert

BAŞKAN BOYDAK: RABBİM BİR DAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN

BAŞKAN BOYDAK: RABBİM BİR DAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN
BAŞKAN BOYDAK: RABBİM BİR DAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN Nevzat UÇAK

Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, 27 Haziran 1998 tarihinde meydana gelen depremde yaşamını yitirenlere Allah’tan Rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.

Başkan Boydak, “Şehrimiz 20 yıl önce talihsiz bir deprem hadisesi ile karşı karşıya kaldı. Bu üzücü olayda yıkılan yuvalar, hayatını kaybeden vatandaşlarımız bizi derinden üzdü. Ceyhan ve kırsalında 145 kardeşimizi kaybettik. Bu tür olayların bundan böyle yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alınması için çalışmalıyız''

BOYDAK; BÜYÜK ACININ 20.YILI

Ceyhan'ın, deprem bölgesinde olduğunu belirten Başkan Boydak, ''Yaşadıklarımız dün gibi aklımızda. 20 yıl geçti, bu acıyı unutmayacağız ancak bir daha tecrübe etmemek adına önlemler alacağız. Şehrimizin gelişmesine ve büyümesine yardımcı olurken, geçmişimizi ve yaşadığımız acıları anımsayarak denetimlerimizi ve yeni yapıları çok dikkati inceliyor, adımımızı daha sağlam ve dikkatli atıyoruz'' dedi.

Başkan Boydak, “Herkes bir yakınını, akrabasını, komşunu ve sevdiği insanları deprem sonrası baki âleme uğurladı. Bu üzücü olayda ebedi hayata intikal eden hemşerilerimizi bir kez daha rahmetle anıyorum. Ruhları şad olsun. Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu