Advert

SODES Projeleri hızla tamamlanacak

"2018 yılı SODES Güdümlü Projeleri Bilgilendirme Toplantısı" Vali Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleştirildi.Çukurova Kalkınma Ajansı'nda düzenlenen toplantıya Vali Mahmut Demirtaş'ın yanı sıra Vali Yardımcısı Murat Süzen, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile proje sorumlusu il müdürlüklerinin yetkilileri katıldı.

SODES Projeleri  hızla tamamlanacak
SODES Projeleri  hızla tamamlanacak Nevzat UÇAK

 

 

GÖREV DAĞILIMI YAPILDI

Valiliğin koordinasyonunda yapılacak ve il müdürlükleri tarafından yürütülecek SODES güdümlü projelere yönelik olarak hazırlanan projelerin değerlendirildiği toplantı, görev dağılımlarının gerçekleştirilmesiyle sürdü.Kapanış konuşmasını yapan Vali Demirtaş, hazırlanacak olan projelerin en kısa sürede tamamlanmasını istedi ve emeği geçen kurum ve kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür etti.

SEYHAN’A KAYMAKAMLIK BİNASI

Bu arada Vali Demirtaş, Seyhan İlçe'ye yeni ve modern bir hizmet binası kazandırmak amacıyla gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Murat Süzen ile Devlet Demir Yolları 6.Bölge Müdürlüğü, Defterdarlık ve Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

ÇALIŞMALAR MASAYA YATIRILDI

Seyhan Kaymakamlığı Yeni Hizmet Binasına yönelik yer tespiti çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda, bu konuda ilgili kurum ve kuruluşlar arasında yapılması gereken çalışmaların ivedilikle tamamlanması karara bağlandı. Vali Mahmut Demirtaş, toplantının bitiminde yaptığı açıklamada, Türkiye'nin pek çok ilinden büyük olan Seyhan İlçesi'ne yeni ve modern bir kaymakamlık hizmet binası kazandırmak için gerekli çalışmaları titizlikle sürdüreceklerini ifade etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te