Advert

Efsane isim unutulmayacak

Adana Demirspor’un simge isimlerinden Muharrem Gülergin, mezarı başında anıldı

Efsane isim  unutulmayacak
Efsane isim  unutulmayacak Nevzat UÇAK

MEZARI BAŞINDA ANILDI

Adana Demirspor’un efsane isimlerinden Muharrem Gülergin Asri Mezarlık’taki kabri başında anıldı. Futbol oynamakla kalmayıp, su topunda milli takım kaptanlığına kadar yükselen, atletizm ve yüzmede de Demirspor’a başarılar getiren Muharrem Gülergin,23 yıl önce hayata veda etmişti.

KATILIM YOĞUNDU

Efsane sporcu Muharrem Gülergin’i anma törenine ailesi, dostları ve sevenlerinin yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, takım arkadaşı Ali Hikmet Aydınoğlu( Coral hoca),Esik Başkan Sedat Sözlü, Avukat Aziz Erbek, taraftarlar grupları, vatandaşlar ve Adana Demirspor’un alt yapı oyuncuları katıldı.

SÖZLÜ: MİNNETLE ANIYORUZ

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin sözlü, “Adana Demirspor Adanamızın önemli kültür miraslarından biridir. Buna emek sarf eden bizlere bırakan bu camianın en önemli isimlerinden birisi de Muharrem Gülergin’dir. Kendisini rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

BAŞARILI BİR SPORCUYDU

Gülergin’in takım arkadaşı Ali Hikmet Aydınoğlu da,” Kendisi bir çok branşta  başarılı bir sporcu, benim de ağabeyimdi. O’nun ve Demirspor’a katkı koyan ve aramızda olmayan tüm isimlerin ruhları şad olsun. Hepsinin önünde saygıyla eğiliyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Aydoğdu ve Aykan son yolculuklarına uğurlandı
Saldırgan tutuklandı
Saldırgan tutuklandı