Advert

İlçe gezileri tamamladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Pozantı ve Aladağ'a da giderek ilçe ziyaretlerinin ilk turunu tamamladı. Yeni bir planlama yapan CHP milletvekilleri, bundan sonra da kent merkezinin dışında Adana'nın 15 ilçesine yeniden giderek merkez, mahalle ve köylerde halkla buluşacak.

İlçe gezileri  tamamladı
İlçe gezileri  tamamladı Nevzat UÇAK

ALADAĞ VE POZANTI ZİYARETİ

 

CHP Adana Milletvekilleri meclisin tatile girmesiyle birlikte başlattıkları gezilerini Aladağ ve Pozantı ile tamamladı.İlk olarak Aladağ'da İlçe Başkanı Zeki Erkan, partililer ve halkla buluşan CHP Adana Milletvekilleri, daha sonra dağ yollarını kullanarak Pozantı'ya geçti. Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu, partililer ve yurttaşlarla bir araya gelen CHP'li vekiller, birlik ve beraberlik içinde ilk seçimde daha büyük başarılar istediklerini söyledi.

 

UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN

Ayrışmadan ve kimseyi ötekileştirmeden, Adana ve Türkiye'nin kazanması için çalıştıklarını belirten Milletvekilleri, "CHP varsa umut vardır. Karamsarlığa inat halkın iktidarını kuracağız. İlk seçimde yokluk ve yoksulluğun mimarlarına sandıkta gereken cevabı halkımız verecek. Partililerimiz ve yurttaşlarımızla birlikte, umutsuzluğa kapılmadan ve birlik içinde, aydınlık ve çağdaş bir Türkiye'yi mutlaka yaratacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te