Advert

Başkan Sözlü Karaisalı’da

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Karaisalı Belediye Başkanı Sadettin Aslan ile birlikte Karaisalı Kızıldağ Yaylası’nda hemşehrileri ile buluştu. Yayladaki yurttaşları ziyaret ederek onların sorun ve taleplerini dinleyen Sözlü, kahvehanelerde vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Sözlü Karaisalı’da
Başkan Sözlü Karaisalı’da Nevzat UÇAK

“İLÇENİN HAYATİ İHTİYAÇLARI KARŞILANDI”
Kendisi kadar Karaisalı’ya hizmet eden bir başka isim olmadığını belirten Başkan Sözlü, “Göreve geldiğimizde 21. Yüzyıl Adana’sına yakışmayan görüntüler vardı. Bu coğrafyada bundan dört yıl öncesinde hala eşek sırtında köyüne su taşıyan insanlar vardı. Cenab-ı Allah’a şükürler olsun ki Karaisalı’nın hayati ihtiyaçlarından olan yol, su ve alt yapı çalışmalarını tamamladık. İçme suyu şebekelerini yeniledik, Atık Su Arıtma tesisi ile halkımıza hizmet sunduk” dedi.
“KARAİSALI TURİSTLERİN GÖZDESİ OLDU”
Karaisalı’nın turizme açık bir yer olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, “Karaisalı Varda yolunda hızlı ve konforlu ulaşımı sağladık. İlçenin gözde turistik yerlerinden olan Varda’da uygulamaya koyduğumuz Varda var projesi kapsamında sosyal tesisler, araç ve yürüyüş yolları, asma köprüler yaptık. Her yıl binlerce turist burayı ziyaret ediyor” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu