Advert

Çetin: Engelleri sevgiyle aşıyoruz

Sosyal belediyecilik alanında yaptığı hizmetlerle dikkat çeken Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova’yı engelsiz kent haline dönüştürmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Başkan Çetin, Mirza Çelebi Mahallesi’nde yaşayan engelli bir vatandaşın tekerlekli sandalye talebini geri çevirmedi.

Çetin: Engelleri sevgiyle aşıyoruz
Çetin: Engelleri sevgiyle aşıyoruz Nevzat UÇAK

TEKERLEKLİ SANDALYE JESTİ
Akülü sandalye talebinde bulunan Suzan İşimtekin’i, evinde ziyaret ederek, ihtiyacını hediye etti. Soner Çetin, “Engelli vatandaşlarımızın hayatı, bizlere göre çok daha zor. Biz de kenti yönetenler olarak, özel gördüğümüz bu vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına cevap vermek ve onlar için hayatı kolaylaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Engelleri, sevgi, dayanışma ve empati ile aşıyoruz” dedi.
EGELLİ KADININ SEVİNCİ
İhtiyacı olan akülü sandalyeye kavuşan Suzan İşimtekin, “Sesimizi duyarak bizlere yardım eli uzatan ve benim için hayatı büyük oranda kolaylaştıran Çukurova Belediye Başkanımız Sayın Soner Çetin’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Aile fertleri ile bir süre sohbet eden Başkan Çetin, “İhtiyaç duyulan her an, her yerde de halkımızın emrindeyim” dedi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mekin Şahin  aday adayı mı?
Mekin Şahin aday adayı mı?
AOSB’de “İnovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme’’ eğitimi
AOSB’de “İnovasyon ve Yeni Ürün Geliştirme’’ eğitimi