Advert

AKAMDER’den çocuklara destek

Adana Kamu Müteahhitleri, Adana Valiliği Adana Çocuk Evleri sitesi Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kimsesiz çocukları yalnız bırakmadı. AKAMDER sosyal sorumluluk bilinci gereği buradaki çocukların 0-6 yaş grubuna elbise ve oyuncak hediye ederek bir nebze de olsa mutlu olmalarını sağladı.

AKAMDER’den çocuklara destek
AKAMDER’den çocuklara destek Nevzat UÇAK

“BU ÇOCUKLARA SAHİP ÇIKILMALI”
AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, “Burada çocuklarımız Devletimizin himayesinde sıcak bir yuva sıcak bir aş ile görevlilerimizin gözetiminde güvenli bir şekilde hayatlarına devam ediyorlar. Burada yetişen çocuklarımız vatanına, devletine, milletine ve bayrağına bağlı bireyler olarak topluma kazandırılıyor. En büyük mutluluk kaynağımız budur. Adana da bu kurumlarımıza STK ve bireylerimizin daha çok el atmalarını umuyorum. Bu çocuklar bizim çocuklarımız, bizim gençlerimiz. Bu çocuklara daha fazla sahip çıkılması gerektiğine inanıyorum" dedi.
ZİYARETE KATILANLAR
Adana Valiliği Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Zeynel Abidin Koç ve 0-6 yaş grubu sorumlusu Fatih Ataşlı’yı ziyaret  edene grubun içinde AKAMDER Başkanı Mustafa Karslıoğlu, AKAMDER Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Ali İnan ve eşi Ayşe İnan, AKAMDER üyesi Zirve Ambalaj sahibi Erdem Günay, eşi Ulviye Günay ve kız kardeşi Duygu Küçüksubaşı da yer aldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu