Advert

Park Adana’dan çocuklara müjde

Adana’nın alışveriş kültürüne ve sosyal yaşamına yeni bir çehre ve anlayış kazandıran Park Adana AVM, yeni eğitim sezonu öncesinde minik öğrencileri unutmadı. Animasyon televizyon dizisi Maşa ile Koca Ayı’yı, 14-15-16 Eylül tarihlerinde çocuk oyunu olarak sahneye koyacak olan Park Adana, katılımları da ücretsiz tutacak.

Park Adana’dan çocuklara müjde
Park Adana’dan çocuklara müjde Nevzat UÇAK

HABER: YENER EKİNCİ
Çocukları şimdiden heyecanlandıran program hakkında bilgi veren Park Adana Yöneticilerinden Solmaz Kıral, Samimi bir dostluk hikayesinin anlatıldığı oyunda, Türk halkının alışkın olduğu birçok şeyin bulunduğunu belirterek, "Maşa ile Koca Ayı, atışmalarıyla Hacivat ile Karagöz'e dönüşüyor" dedi.


ADANA’YA İLK KEZ GELECEK
Rus senarist Oleg Kuzovkov tarafından yaratılan ve daha sonra 25 dile çevrilip 100'den fazla ülkede yayınlanan Maşa ile Koca Ayı, 2015 yılından beri de Türkiye'de. Çeşitli televizyon kanallarında ekranlara yansıyan çizgi film, son olarak da İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu, yönetmen Tarık Şerbetçioğlu tarafından oyunlaştırılarak Türkiye'nin birçok kentinde sahneye taşındı. Maşa, Koca Ayı, Dişi Ayı, Saf Kurt ve Sinsi Kurt'un maceralarının anlatıldığı tiyatro oyunu İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir'in aralarında bulunduğu birçok kentte çocuklarla buluştu. Solmaz Kıral, Maşa ile Koca Ayı'yı çocukların kendilerinden istediğini ifade etti.
ATIŞMALARIYLA BİZDEN BİRİLER
Kıral şunları söyledi; "Samimi bir dostluk hikâyesi var. Bence Türk halkını kavrayan şeylerin başında samimi dostluk geliyor. Büyük ve küçük figürün buluşması ile komik anlar yaşanıyor. Biraz Karagöz ve Hacivat var aslında işin içinde. Maşa ile Koca Ayı, atışmalarıyla Karagöz ve Hacivat'a, Kavuklu ile Pişekar'a dönüşüyor. Dolayısıyla bizim çok alışık olduğumuz, bildiğimiz bir şey var. Ve bir aile var, bir ev var temelde. Ayı'nın bir evi var… Maşa sevimli bir kız çocuğu… Onu koruması, kollaması, onu olumlu anlamda yönlendirmesi çok esprili bir dille anlatılıyor."

SÜRPRİZLER  DEVAM EDECEK
Solmaz Kıral, çocuklara yönelik kampanyaların bununla da sınırlı kalmayacağını, daha farklı sürprizler de hazırladıklarını ifade etti. Kıral, Eylül ayı programını şöyle açıkladı; ‘’Sosyal medya hesaplarından 17-23 Eylül tarihlerinde @okulunilkhaftasi, @parkadanaavm etiketiyle fotoğraflarını paylaşan ve çekilişle belirlenecek her gün 3 kişiye AVM’de ki mağaza ve restoranlarda geçerli olmak üzere 75 TL’lik hediye çeki verilecek. Bunun yanı sıra, 10-23 Eylül tarihleri arasında, gün içinde 150 TL alışveriş yapan plus ziyaretçilerimize, çocuk filmlerinde geçerli olacak 1 adet bilet hediye edilecek. Kampanya 350 adet stokla sınırlı olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te