Advert

Başkan Bener seçim startını verdi

MHP Seyhan İlçe Başkanı Baha Bener,Büyük Adana Kebab Restaurantta MHP Seyhan İlçe Belediye Başkan Aday Adayları Şehmuz Uçar,İbrahim Ethem Akdeniz, Cumali Yücel ve Fatih Karataş’la bir araya gelerek yaklaşan yerel seçim öncesi görüşmelerde bulundu.

Başkan Bener seçim startını verdi
Başkan Bener seçim startını verdi Nevzat UÇAK

 Başkan Bener,aday adaylarına yönelik  konuşmasında,” Allah’ın izniyle sizlerle el ele vererek Seyhan İlçenin burçlarına üç hilalimizi dikmeye kararlıyız. Hepiniz bir birinden değerli teşkilat büyüklerimsiniz. Sizlerden ricam içinizden hangi ülküdaşımız aday olursa olsun diğer arkadaşlarımızın kırılmadan, gücenmeden sırt sırta vermesi birlik ve beraberliğimizi koruyarak aynı şevkle çalışmaya devam etmesidir” dedi.
“SEYHAN MHP’Lİ OLACAK “
Bener şöyle devam etti; “Seyhan İlçesinin hali ortada.Mahallelerin sorunları belli. Türkiye’nin en büyük ilçesi hakettiği hizmeti alamıyor bir türlü. Bu gidişe dur demek elimizde. Seyhan İlçe’nin MHP Belediyeciliğiyle hizmete doyma vakti geldi. Hepinize bu kutlu yolda başarılar diliyorum.”
ÇOK ÇALIŞMA SÖZÜ VERDİLER
Öte yandan aday adayları ise Başkan Bener’e bu nazik davetinden ve kendilerine duyduğu güvenden dolayı teşekkür ederek, İnşallah birlik ve beraberlik içinde Seyhan Belediye başkanlığı seçiminde partimizin yüzünü kara çıkartmayacağız. Ne pahasına olursa olsun el ele gönül gönüle vererek Seyhan Belediyesi’ni partimize kazandıracağız” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu