Advert

Başkan Çetin halkla iç içe

“Başkanlıktan en çok zevk aldığım zamanlar, halkla iç içe olduğum zamanlardır” diyen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her platformda halkla buluşmanın ve onları dinlemenin imkanını sağlıyor.

Başkan Çetin halkla iç içe
Başkan Çetin halkla iç içe Nevzat UÇAK

Başkan Çetin, “Sen Sor Başkan Cevaplasın” etkinliğinde, sosyal medyadan evlerine ve işyerlerine davet eden hiçbir vatandaşı kırmıyor ve onları ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinliyor.
DAVETLERİ GERİ  ÇEVİRMİYOR
Her Çarşamba günü saat 14.00’te bilgisayar başına geçen ve sosyal medyadan iletilen sorunlara anında yanıt veren Başkan Soner Çetin, halktan gelen davetleri de kırmıyor. Başkan Çetin, Seyhan İlçesi Kıbrıs Caddesi’nden Ali Zorluer adlı esnaf ve Belediye Evleri Mahallesi’nden Şükran yıldız isimli vatandaşın davetlerini geri çevirmedi. İlk olarak, Kıbrıs Caddesi’ne giderek Ali Zorluer’in işyerine misafir olan Başkan Çetin, burada toplanan çevre esnafın da sorun ve taleplerini dinleyerek, yerel yönetimle ilgili hizmetlerini ve hedeflerini anlattı. Başkan Çetin’i dikkatle dinleyen Kıbrıs Caddesi esnafı, kendilerini kırmayarak, davetlerine katılmasından dolayı Başkan Çetin’e teşekkür etti.
‘HALKA TEPEDEN  BAKMIYORUZ’
Belediye Evleri Mahallesi’nden sosyal medya hesabına yazan ve kendisini çay içmeye davet eden Şükran Yıldız’ı da ziyaret eden Başkan Soner Çetin, ev halkı ve komşuların da bulunduğu ziyarette, Belediye Evleri Kentsel Dönüşüm projesi ile ilgili bilgi vererek, “Sizlerin hakkını koruyarak yapılan projede, ben sizin yanınızdayım. Bu projeden belediyenin hiçbir çıkarı yok” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu