Advert

Başkan Sancak’ın ziyaretleri sürüyor

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, kentteki sivil toplum örgütlerinin yanı sıra spor kulüpleriyle de yakın ilişkiler kuruyor, nezaket ziyaretlerinde bulunuyor. Başkan sancak son olarak Adana Gençlerbirliği Kulübünü ziyaret etti.

Başkan Sancak’ın ziyaretleri sürüyor
Başkan Sancak’ın ziyaretleri sürüyor Nevzat UÇAK

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak ile yönetim kurulu üyeleri Savaş Çokduygulu, Tekin Taylancı ve Sportif Direktör Tanju Çolak Adana futboluna  özkaynak modeli oluşturan Gençlerbirliği Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Sancak  ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Gençlerbirliği Tesislerini gezip, Başkan Haluk Güner Köktürk’ten bilgi aldı.
“GENÇLERBİRLİĞİ ÖRNEK BİR KULÜP”
Adana Gençlerbirliği ile ilgili çok farklı kaynaklardan bilgiler aldığını belirten Başkan Murat Sancak, " İnşallah ihtiyacımız olan Türk gençleri burada yetişir ve sadece Adana'ya değil Türk futboluna da katkı sağlar. Çocuklar, personel, antrenörler, tesis düzeni, Başkan Haluk Güner Köktürk’ün enerjisi, cana yakınlığı, samimiyeti gerçekten çok güzel" dedi.
“MANEVİ DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR”
Adana Demirspor’un ülkemizin en önemli sportif değerlerinden biri olduğunu söyleyen Adana Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Haluk Güner Köktürk ise, "İyi düşünen, iyi bir iş adamı, ülkemizin değerli ismi ve Adana’nın en büyük şansı olan Sayın Murat Sancak’ı konuk ediyor olmaktan çok mutluyuz. Bizim böyle manevi desteklere çok ihtiyacımız var" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu