Advert

“Başarıya giden yol çiçekle bezeli değildir”

Adana Demirspor teknik patronu Hakan Kutlu, hep birlikte inanarak ve mücadele ederek başarıya ulaşacaklarını söyledi

“Başarıya giden yol çiçekle bezeli değildir”
“Başarıya giden yol çiçekle bezeli değildir” Nevzat UÇAK

TARAFTARA TEŞÜKKÜR
Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, birlik ve beraberliklerini daha da arttırarak birbirlerine her zamankinden daha sıkı sarılmaları gereken bir sürece girdiklerini söyledi.Teknik Direktör Kutlu yaptığı açıklamada, 4 maçlık periyotta tribünlerden verilen destekten dolayı taraftarlara teşekkür etti.
“ANAHTARIMIZ BERABERLİK”
13'ü alt yapıdan olmak üzere 17 kişiyle ve ligin başlamasına 30 gün kala start verdikleri süreçte 4 maçta 7 puan topladıklarını hatırlatan Hakan Kutlu, "Bu kısıtlı zaman içerisinde takımı taktiksel ve fiziksel olarak lige hazırlarken en çok vurgu yaptığımız ve önem verdiğimiz olgu 'birlik ve beraberlik' oldu” dedi.
“EN KÜÇÜK ŞÜPHEMİZ YOK”
Kutlu şöyle devam etti ; “Bu ligde daha önce birçok kulüp şampiyonluk İçin önemli harcamalar yaptı. Bizim camiamızda da aynısı yaşandı. İyi futbolculardan oluşan kadro kuruldu, değerli hocalar getirildi ancak hedefe ulaşılamadı. Bu talihi döndürecek güce sahip olduğumuzdan en küçük bir şüphem yok”
“BAŞARACAK GÜCÜMÜZ VAR “
“Başkanımız,yönetim kurulu, futbolcular, teknik ekip, kulüp çalışanları ve taraftarlarımız, var güçleriyle emek harcıyor. Ancak artık birlik beraberliğimizi daha da artırmalı ve birbirimize her zamankinden daha sıkı sarılmalıyız. Anahtar kelimemiz ise mutlaka 'inanmak' olmalı. Başaracak güce sahibiz”
“BU CAMİAYA BAŞARI YAKIŞIR”
 “Güzel günler, büyük mutluluklar göreceğiz, ancak sabredeceğiz. Başarıya giden hiç bir yol çiçeklerle bezeli değildir. Bizler her engelde birbirimize daha çok sarılacağız, daha da fazla güçleneceğiz ve yolun sonunda kazanan 'biz' olacağız. Bu şehir, bu camia en büyük ve güzel başarıları bunu sonuna kadar hak ediyor."
MURAT ÖZKARDEŞ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 ASKİ’den bir ilk daha
ASKİ’den bir ilk daha
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te
Yılmaz Vural yeniden Şimşek’te