Advert

“CHP’ye bugünlerde çok daha ihtiyaç var”

“CHP’ye bugünlerde çok daha ihtiyaç var”
“CHP’ye bugünlerde çok daha ihtiyaç var” Nevzat UÇAK

CHP Adana Milletvekili Orhan Sümer, Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurulduğu günden bu yana geçen 95 yılda Atatürk ilke ve devrimlerinin, demokrasinin ve özgürlüğün güvencesi olduğunu söyledi. Sümer şöyle devam etti ; “Bugün de CHP’ye ve onun koruyucusu ve savunucusu olduğu değerlere her zamankinden daha fazla ihtiyaç vardır. Partimiz, bugün ve yarın da ülkemizin onurlu ve çağdaş bir devlet olarak var olması, güçlenmesi ve tüm vatandaşlarımızın mutluluğunun daimi olması için kararlılıkla çalışmaya devam edecektir. Hiç bitmeyecek olan coşku, heyecan, inanç ve kararlılığımızla; demokrasi, insan hakları ve özgürlükler için mücadele etmeyi sürdüreceğiz” dedi.
“CHP TÜRKİYE’NİN TEMİNATIDIR”
CHP’nin her dönemde Cumhuriyetin temel ilkelerini koruduğunu belirten Sümer,
“CHP demokrasinin, çağdaşlığın, yenileşmenin mimarı, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğünün teminatıdır.CHP’ye ve onun koruyucusu ve savunucusu olduğu değerlere her zamankinden daha fazla ihtiyaç var. Her zaman  bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza dek yaşaması, ülkemizin zenginleşmesi, refahının yükselmesi ve hakça paylaşımın sağlanması için mücadele eden CHP, bugün ve yarın da ülkemizin onurlu ve çağdaş bir devlet olarak var olması, güçlenmesi ve tüm vatandaşlarımızın mutluluğunun daimi olması için kararlılıkla çalışmaya devam edecektir”  diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ülkü şirinoglu     0000-00-00 Orhan bayram yüregirde CHP yi 3. Yaptı şimdide para ile çukurova ya aday olmak için kolları sıvamış. CHP yi Çukurova'dada bitirecek. Genel başkan yardımcısı kaç lira istemiş acaba
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu