Advert

Artık trafikte gürültüye son

2018 yılı içerisinde gürültü kirliliğine yönelik yapılan çalışmalarda toplamda 2 bin 650 araç sürücüsüne 622.750 TL ceza yazıldı. 327 araç trafikten men edilerek eksikliklerini giderinceye kadar otoparka çektirildi.

Artık trafikte gürültüye son
Artık trafikte gürültüye son Nevzat UÇAK

Gürültü kirliliği yapan bu araçlardan trafiğe çıkışına uygun hale getirilenler tekrar sahiplerine teslim edildi. 16 Motosikletli Trafik Şahini ve 5 Trafik ekibiyle yapılan son denetimlerde ise 34 araç sürücüsüne gürültü kirliliğinden 11 bin 796 TL idari para cezası uygulandı.  21 araç  ise trafikten men edilerek otoparka çekildi.
DENETİMLER SÜRDÜRÜLECEK
Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerince Adana genelinde çıkardıkları gürültüyle herkesi rahatsız eden, Abartılı egzozlu araçlar ve motosikletlere yönelik uygulama yapıldı. İl Emniyet Müdürü  Selami Yıldız, Turgut Özal Bulvarı Ramazanoğlu Camii önünde yapılan uygulamayı yerinde denetledi. Emniyet Müdürü Yıldız, çevreyi rahatsız eden, abart egzoz kullanan, aşırı müzik çalan, yol üzerinde drift yapan ve trafik güvenliğini tehlikeye düşüren sürücülere yönelik uygulamaların devam edeceğini söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu