Advert

“Fırsatçılardan hesap soracağız”

Ceyhan’da esnaf ve vatandaşla görüşen AK Parti Milletvekili Dağlı, ekonomik dalgalanmadan faydalanmak isteyenlere seslendi;

“Fırsatçılardan hesap soracağız”
“Fırsatçılardan hesap soracağız” Nevzat UÇAK

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı bir dizi ziyaret ve incelemeler için geldiği Ceyhan’da, çarşı esnafıyla görüştü. Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ak Parti İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak ve ilçe teşkilatı ile Hastane ve Atatürk caddesindeki esnafla bir araya gelen Milletvekili Dağlı, vatandaşın ülke gündemi ve  yerel seçim konularında sorularını yanıtladı.
“GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE AYAKTAYIZ”
Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, her zaman halkın içinde olduklarını belirterek, “Milletimizin derdiyle dertlenirsek, milletimiz bizden hiçbir zaman vazgeçmez. Her şartta esnafımızı ziyaret eder, dinler ve dertleri ile ilgileniriz.  Bazı fırsatçılar ekonomimiz üzerinden yıpratma politikası sürdürürken, Sayın Başkanımız Recep Tayip Erdoğan ve ekibi, bu ülkenin menfaati için var gücü ile çalışıyor. Kaos ortamı yaratarak hükümetimizi yıpratmaya çalışıyorlar, ancak başaramayacaklar. Bizler hiç bir şeyden kaçmıyor mücadelemizi halkımızla sürdürüyoruz. Bizim ekonomimiz, milletimiz gibi güçlü ve dimdik ayaktadır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu