Advert

Şampiyonlar belirlendi

Görme engelliler futsal yükselme grubu maçları Adana’da tamamlandı

Şampiyonlar belirlendi
Şampiyonlar belirlendi Nevzat UÇAK

İKİ TAKIM YÜKSELDİ
Türkiye Görme Engelliler Federasyonu ile Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan “ Futsal Yükselme Grubu Müsabakaları” tamamlandı. 1915 Çanakkale Engelliler Spor Kulübü şampiyon olarak, Boğaziçi Engelliler Spor Kulübü ise ikinci olarak 2. Lige yükseldi. Ayrıca üçüncülüğü ise Başkent Engelliler Spor Kulübü elde etti.
“TÜM MAÇLARA TALİBİZ”
Yüreğir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem Ulu, 6 gün boyunca Serinevler ile Asım Savaş Spor Salonlarında gerçekleştirilen müsabakalara 17 takımın katıldığını söyledi. Ulu, “ Takımlarımıza Adana konukseverliğini gösterdik. Özellikle Görme Engelliler Federasyonu Adana’ya pozitif bakıyor. Bu da bizi mutlu ediyor. İl Müdürlüğü olarak bütün müsabakalara talibiz” dedi.
DESTEK TEŞEKKÜRÜ  
Türkiye Görme Engelliler Federasyonu Başkanvekili Orhan Tanrıkulu ise, Adana’nın insanlarının da sıcak olduğunu kaydederek “ Dereceye giren takımlarımızı kutlarım. Adana’da çok çekişmeli maçlar gerçekleştirildi. Destek olan Valiliğe, Büyükşehir Belediyesi’ne ve özellikle tesislerini tahsis eden Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne çok teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Sular çekildi, mezarlık ortaya çıktı
Abdullah Torun da aday adayı oldu
Abdullah Torun da aday adayı oldu