Advert

“Özlenen takıma çok az kaldı”

Demirspor Teknik Direktörü Kutlu, takımdaki oyuncuların neler yapabileceklerini çok iyi bildiğini belirtti

“Özlenen takıma çok az kaldı”
“Özlenen takıma çok az kaldı” Nevzat UÇAK

“TAHMİN EDİYORDUK”
Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu,  geride kalan 4 haftayı ve   ligde gelecek maçlara yönelik değerlendirmelerde bulundu. Sezona yeni oyuncular ve birbirini tanımayan bir ekiple başlamalarının handikapını yaşayacaklarını zaten bildiklerini hatırlatan Teknik patron Hakan Kutlu, “Sürekli de aynı bahane arkasına gizlenmek istemiyorum ama maalesef içinde bulunduğumuz durum başka bir şekilde anlatmak mümkün değil” diye konuştu.
“KAYIPLAR NORMAL”
Mavi lacivertli takımın Teknik Direktörü Hakan Kutlu, “Aynı şekilde konuşmak ve hatırlatma yapmayı sevmiyorum.Biz ilk 4 maç, hatta 6 maç böyle sıkıntılar olacağını tahmin ediyorduk. Zaten sezona başlarken de dile getirmiştik ki, futbolun doğasında bu gerçeklik vardır. İlk haftaları ne kadar az kayıpla geçersek o kadar iyi olacağımızı söylemiştik. 4 maçta 7 puan iyi değil, ancak yeni kurulan takıma göre kötü de değil. Özlenen Demirspor’a az kaldı” dedi.   
“EKSİKLERİ KAPATIYORUZ “
“Sezona başlarken bu şartlarda ilk dört haftada 7 puan toplayacağımız söylense kabul bile edebilirdim”  ifadesini kullanan Teknik Direktör Hakan Kutlu, “Son maçta hem fiziksel hem de oyunsal anlamda sıkıntılarımız da oldu. Üstelik sıcak havanın etkisini de unutmamak lazım. Kaldı ki sıcak hava şartları, antrenman eksikliğinin yanı sıra fiziksel olarak da hazır olmayan oyuncuları çok daha fazla etkiler. Daha çok çalışacağız ve eksiklerimizi mutlaka kapatacağız” diye konuştu.
“KAZANMA ARZUSU ÇOK GÜZEL”  
Teknik Direktör Hakan Kutlu sözlerini şöyle sürdürdü;” Ben takımımdaki oyuncularımın neler yapabileceğini çok yakından görüyorum. Son maçtaki tempolarından da memnunum. Oyunun içerisinde futbolcu kardeşlerimiz bazı bölümlerde çok iyi işler yaptılar. Son dakikaya kadar kazanma isteklerini İstanbulspor maçında hep birlikte gördük. Kazanmak için var güçleriyle mücadele etmeleri, o duyguları ve istekleri futbol açısından çok önemliydi.”                    MURAT ÖZKARDEŞ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
Adanalı, METRO’yu kendi gücüyle yapar
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu
İnşaatta yarı çıplak halde erkek cesedi bulundu